Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy dróg powiatowych Powiatu Kłobuckiego – 5 części.

Powiat Kłobucki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00451448
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00451448/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-10-01 12:52
Lokalizacja
Kłobuck, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cae7e3db-a4cc-4623-bc19-06aaa068fa21
Identyfikator
5742056518
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

5 przyznanych

KONRAD GALANTCZĘSTOCHOWA, PL · lot 0
73 800 PLN
KONRAD GALANTCZĘSTOCHOWA, PL · lot 1
20 910 PLN
KONRAD GALANTCZĘSTOCHOWA, PL · lot 2
31 980 PLN
KONRAD GALANTCZĘSTOCHOWA, PL · lot 3
24 600 PLN
KONRAD GALANTCZĘSTOCHOWA, PL · lot 4
84 870 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00451448 z dnia 2025-10-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy dróg powiatowych Powiatu Kłobuckiego – 5 części.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kłobucki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 152180754

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek im. Jana Pawła II 13

1.5.2.) Miejscowość: Kłobuck

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@klobuck.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiatklobucki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cae7e3db-a4cc-4623-bc19-06aaa068fa21

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy dróg powiatowych Powiatu Kłobuckiego – 5 części.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cae7e3db-a4cc-4623-bc19-06aaa068fa21

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00451448

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00051126/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Opracowanie programu funkconalno-użytkowego dla zadania "Przebudowa drogi powiatowej nr 2043 S i 2032 S relacji Przystajń - Kostrzyna - Starokrzepice

1.3.3 Opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego dla zadania "Przebudowa drogi powiatowej nr 2020 S w m. Libidza ul. Pokrzyńskiego gm. Kłobuck

1.3.4 Opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego dla modernizacji drogi powiatowej nr 2066 S w m. Popów

1.3.5 Opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego dla modernizacji drogi powiatowej nr 2022 S relacji Mokra - Wapiennik - Miedźno

1.3.6 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania związanego z przebudową DP w Krzepicach poprzez budowę ścieżki pieszo-rowerowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00400050

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.272.1.24.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Opracowanie Programu Funkcjonalno-Użytkowego dla zadania
pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 2034 S i 2032 S relacji Przystajń – Kostrzyna – Starokrzepice”.
Droga powiatowa nr 2032 S zlokalizowana jest na terenie Gminy Krzepice i Gminy Przystajń, natomiast droga powiatowa nr 2034 zlokalizowana jest na terenie Gminy Przystajń. Drogi biegną w terenie zabudowanym i niezabudowanym. Oba odcinki dróg tworzą główne połączenie pomiędzy Starokrzepicami a Przystajnią. Posiadają wymagania techniczne i użytkowe oznaczone symbolem „Z” - drogi zbiorcze. Na odcinku przewidzianym do przebudowy droga posiada szerokość jezdni 5,60 m do 5,80 m o nawierzchni bitumicznej. Po obu stronach jezdni występują częściowo pobocza, częściowo rowy obustronnie lub jednostronnie.
W miejscowości Starokrzepice występuje częściowo chodnik po lewej stronie.
W miejscowości Przystajń chodniki występują częściowo po obu stronach lub tylko po jednej. Odwodnienie drogi odbywa się za pomocą spadków podłużnych i poprzecznych jezdni do rowów przydrożnych lub na przylegające do drogi tereny, odcinkowo do kanalizacji deszczowej.
W związku z planowaną przebudową odcinka drogi powiatowej Nr 2032 S i 2034 S, przewiduje się opracowanie projektowane na długości około 8000 mb od skrzyżowania z drogą powiatową DP 2071 w miejscowości Starokrzepice (rejon kościoła) w kierunku miejscowości Przystajń do skrzyżowania z drogą wojewódzką DW 494.
Program funkcjonalno - użytkowy powinien uwzględniać następujące elementy drogi do przebudowy: wykonanie nowej konstrukcji i nawierzchni jezdni o szerokości nie mniejszej niż 6,0 m, budowę dróg dla pieszych lub dróg pieszo-rowerowych w terenach zabudowanych, ścinkę i uzupełnienie poboczy, budowę kanału technologicznego, system odwodnienia drogi wraz z modernizacją istniejącego odwodnienia, lokalizację dwustronnych zatok autobusowych. Opracowanie projektowe powinno uwzględniać również plan wyrębu drzew wchodzących i kolidujących z projektowanymi elementami pasa drogowego oraz projekt stałej zmiany organizacji ruchu dla całego odcinka drogi powiatowej wraz z wytyczeniem i doświetleniem przejść dla pieszych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji określa Opis przedmiotu zamówienia (dalej zwany również „OPZ”) - załącznik nr 1 do SWZ, a także projekt umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 81300,81 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Opracowanie Programu Funkcjonalno-Użytkowego dla zadania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 2045S w m. Libidza ul. Pokrzyńskiego oraz ul. Żeromskiego w m. Kamyk, gm. Kłobuck”.
Droga powiatowa nr 2045 S zlokalizowana jest na terenie Gminy Kłobuck. Przebiega w terenie zabudowanym jak i niezabudowanym. Posiada wymagania techniczne i użytkowe oznaczone symbolem „Z” - drogi zbiorcze. Opracowanie powinno uwzględniać odcinek drogi od skrzyżowania z drogą krajową DK 43
w Libidzy do skrzyżowania z drogą wojewódzką DW 491 w Kamyku. Długość odcinka ok 3 570 m. Na odcinku przewidzianym do przebudowy droga posiada nieregularną szerokość jezdni 5,0 m – 6,2 m o nawierzchni bitumicznej. Odwodnienie drogi odbywa się za pomocą spadków podłużnych i poprzecznych jezdni do istniejących rowów przydrożnych oraz powierzchniowo na przylegające tereny, częściowo do kanalizacji deszczowej.
Program funkcjonalno - użytkowy powinien uwzględniać następujące elementy drogi do realizacji: wykonanie nowej konstrukcji i nawierzchni jezdni o szerokości nie mniejszej niż 6,0 m, budowę dróg dla pieszych w terenach zabudowanych, ścinkę i uzupełnienie poboczy, budowę kanału technologicznego, system odwodnienia drogi. Opracowanie projektowe powinno uwzględniać również plan wyrębu drzew wchodzących i kolidujących z projektowanymi elementami pasa drogowego oraz projekt stałej zmiany organizacji ruchu dla całego odcinka drogi powiatowej wraz z wytyczeniem i doświetleniem przejść dla pieszych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji określa Opis przedmiotu zamówienia (dalej zwany również „OPZ”) - załącznik nr 1 do SWZ, a także projekt umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 81300,81 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 – Opracowanie Programu Funkcjonalno-Użytkowego dla zadania pn.: „Modernizacja drogi powiatowej nr 2066 S w m. Popów”.
Droga powiatowa nr 2066 S zlokalizowana jest na terenie Gminy Popów. Przebiega w terenie zabudowanym jak i niezabudowanym. Posiada wymagania techniczne i użytkowe oznaczone symbolem „Z” - drogi zbiorcze. Opracowanie powinno uwzględniać odcinek drogi od skrzyżowania z drogą powiatową nr 2013 S ul. PCK w Popowie do obiektu mostowego na rzecze Warcie w Wąsoszu. Długość odcinka ok 5 300 m. Na odcinku przewidzianym do przebudowy droga posiada nieregularną szerokość jezdni 5,0 m – 6,2 m o nawierzchni bitumicznej. Odwodnienie drogi odbywa się za pomocą spadków podłużnych i poprzecznych jezdni do istniejących rowów przydrożnych oraz powierzchniowo na przylegające tereny. Program funkcjonalno - użytkowy powinien uwzględniać następujące elementy drogi do realizacji: wykonanie nowej konstrukcji i nawierzchni jezdni o szerokości nie mniejszej niż 6,0 m, budowę drogi dla pieszych na odcinku od skrzyżowania dróg powiatowych 2066S z DP 2014S i DP 2029S w m. Wąsosz do skrzyżowania z drogą gminną 679053S, budowę drogi dla rowerów na odcinku od skrzyżowania z droga powiatową nr 2013 ul. PCK do skrzyżowania z drogą gminną 679053S, ścinkę i uzupełnienie poboczy, budowę kanału technologicznego, system odwodnienia drogi. Opracowanie projektowe powinno uwzględniać również plan wyrębu drzew wchodzących i kolidujących z projektowanymi elementami pasa drogowego oraz projekt stałej zmiany organizacji ruchu dla całego odcinka drogi powiatowej wraz z wytyczeniem i doświetleniem przejść dla pieszych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji określa Opis przedmiotu zamówienia (dalej zwany również „OPZ”) - załącznik nr 1 do SWZ, a także projekt umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 97560,98 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 – Opracowanie Programu Funkcjonalno-Użytkowego dla zadania pn.: „Modernizacja drogi powiatowej nr 2022 S relacji Mokra-Wapiennik-Miedźno”.
Droga powiatowa nr 2022 S zlokalizowana jest na terenie Gminy Miedźno. Przebiega w terenie zabudowanym jak i niezabudowanym. Posiada wymagania techniczne i użytkowe oznaczone symbolem „Z” - drogi zbiorcze. Opracowanie powinno uwzględniać odcinek drogi od skrzyżowania z drogą powiatową nr 2023 S w Mokrej do skrzyżowania z drogą gminną G.656008 ul. Majowa w Miedźnie. Długość odcinka ok 4 000 m. Na odcinku przewidzianym do przebudowy droga posiada nieregularną szerokość jezdni 4,2 m – 6,2 m o nawierzchni bitumicznej. Odwodnienie drogi odbywa się za pomocą spadków podłużnych i poprzecznych jezdni do istniejących rowów przydrożnych i powierzchniowo na przylegające tereny, częściowo do kanalizacji deszczowej. Program funkcjonalno - użytkowy powinien uwzględniać następujące elementy drogi do realizacji: wykonanie nowej konstrukcji i nawierzchni jezdni o szerokości nie mniejszej niż 6,0 m, przebudowę drogi dla pieszych lub drogi dla rowerów na całym odcinku opracowania, ścinkę i uzupełnienie poboczy, budowę kanału technologicznego, system odwodnienia drogi. Opracowanie powinno uwzględniać również plan wyrębu drzew wchodzących i kolidujących z projektowanymi elementami pasa drogowego oraz projekt stałej zmiany organizacji ruchu dla całego odcinka drogi powiatowej wraz z wytyczeniem i doświetleniem przejść dla pieszych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji określa Opis przedmiotu zamówienia (dalej zwany również „OPZ”) - załącznik nr 1 do SWZ, a także projekt umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 65040,65 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5 – Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: „Przebudowa DP nr 2004 S w Krzepicach poprzez budowę ścieżki pieszo-rowerowej”.
Droga powiatowa nr 2004 S zlokalizowana jest na terenie Gminy Krzepice oraz przebiega w terenie zabudowanym i niezabudowanym. Posiada wymagania techniczne i użytkowe oznaczone symbolem „Z” - drogi zbiorcze. Na odcinku przewidzianym do przebudowy droga posiada szerokość jezdni 5,5 m -5,8 m o nawierzchni bitumicznej. Po obu stronach jezdni występują pobocza. Odwodnienie drogi odbywa się za pomocą spadków podłużnych i poprzecznych jezdni do rowów przydrożnych i na przylegające do drogi tereny.
W związku z planowaną przebudową odcinka drogi powiatowej Nr 2004 S poprzez budowę ścieżki pieszo - rowerowej, przewiduje się opracowanie projektowane na długości około 380 mb od skrzyżowania z DK 43 do skrzyżowania z drogą gminna ul. Rolniczą w Krzepicach. Projekt budowlano - wykonawczy powinien uwzględniać następujące elementy drogi do przebudowy: budowę drogi pieszo-rowerowej o długości ok 380 mb, uzupełnienie poboczy, budowę kanału technologicznego, system odwodnienia drogi. Opracowanie projektowe powinno uwzględniać również plan wyrębu drzew wchodzących i kolidujących z projektowanymi elementami pasa drogowego. Opracowanie powinno zawierać projekt stałej zmiany organizacji ruchu na danym odcinku drogi wraz z wytyczeniem i doświetleniem przejść dla pieszych.
Dokumentację projektową należy sporządzić na mapach do celów projektowych, które Wykonawca zabezpieczy we własnym zakresie.
Dokumentacja musi odpowiadać wymaganiom określonym przez przepisy prawa niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę lub przyjęcia zgłoszenia wykonywania robot zgodnie z przepisami Prawa budowlanego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji określa Opis przedmiotu zamówienia (dalej zwany również „OPZ”) - załącznik nr 1 do SWZ, a także projekt umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 81300,81 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 121278,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AK-BUD Konrad Galant

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363559329

7.3.3) Ulica: Bronisława Czecha

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-224

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 20910,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 95940,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 20910,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AK-BUD Konrad Galant

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363559329

7.3.3) Ulica: Bronisława Czecha

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-224

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 20910,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31980,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104304,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 31980,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AK-BUD Konrad Galant

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363559329

7.3.3) Ulica: Bronisława Czecha

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-224

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31980,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 84624,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AK-BUD Konrad Galant

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363559329

7.3.3) Ulica: Bronisława Czecha

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-224

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84870,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 209100,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84870,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AK-BUD Konrad Galant

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363559329

7.3.3) Ulica: Bronisława Czecha

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-224

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84870,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2025-10-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi