Opracowanie dokumentacji dla zadania pn.: Utworzenie Parku Krajobrazowego „Pradolina Wieprza” oraz Kraszczadzkiego Obszaru Chronionego Krajobrazu
Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00451950
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00451950/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-10-01 14:10
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-392dffb4-56bb-4973-9007-8e442b7943f8
- Identyfikator
- 7123193796
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Planowanie rozwoju środowiska miejskiegoArchitektoniczne usługi zagospodarowania terenu
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00451950 z dnia 2025-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji dla zadania pn.: Utworzenie Parku Krajobrazowego „Pradolina Wieprza” oraz Kraszczadzkiego Obszaru Chronionego Krajobrazu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060564948
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 37
1.5.2.) Miejscowość: Chełm
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.zlpk@lubelskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zlpk.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-392dffb4-56bb-4973-9007-8e442b7943f81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji dla zadania pn.: Utworzenie Parku Krajobrazowego „Pradolina Wieprza” oraz Kraszczadzkiego Obszaru Chronionego Krajobrazu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-392dffb4-56bb-4973-9007-8e442b7943f8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00451950
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00106822/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Opracowanie dokumentacji dla zadania pn.: Utworzenie Parku Krajobrazowego „Pradolina Wieprza” oraz Kraszczadzkiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00365452
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZLPK-ORG.241.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa obejmująca opracowanie dokumentacji pn. Opracowanie dokumentacji dla zadania pn.: Utworzenie Parku Krajobrazowego „Pradolina Wieprza” oraz Kraszczadzkiego Obszaru Chronionego Krajobrazu z podziałem na dwa etapy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90712100-2 - Planowanie rozwoju środowiska miejskiego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, kwota brutto: 180 000,00 zł.Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
W związku z powyższym postanowiono jak na wstępie.
Przedmiotowe postępowanie ulega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
| 2025-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |