Dostawa sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Lipsku
Starostwo Powiatowe w Lipsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00452025
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00452025/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-10-01 14:21
- Lokalizacja
- Lipsko, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bcd2bfc7-a513-47b4-968f-09a06d8c68f8
- Identyfikator
- 8111525359
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Akcesoria komputeroweAkcesoria zasilająceSieciUrządzenia sieciowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00452025 z dnia 2025-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego w ramach projektu
„Cyberbezpieczny Samorząd” realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Lipsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Lipsku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670222888
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Lipsko
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: (48) 37-83-011
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@powiatlipsko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-lipski
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.powiatlipski.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego w ramach projektu„Cyberbezpieczny Samorząd” realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Lipsku
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bcd2bfc7-a513-47b4-968f-09a06d8c68f8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00452025
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00053063/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.2.1 Cyberbezpieczny samorząd
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Cyberbezpieczny Samorząd” Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, w ramach Działania 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa; konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „ Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-0001/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00421198
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IP.272.5.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 819472,84 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 630994,09 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa:1. macierzy dyskowej – 1 szt.
2. i wdrożenie oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych – 1 szt.
3. urządzenia typu Access Point – 2 szt.
4. i wdrożenie centralnego menadżera haseł – 1 szt.
5. urządzeń awaryjnego zasilania UPS – 65 szt.
6. urządzenia awaryjnego zasilania UPS – 1 szt.
7. systemu NAC (Network Access Control) – 1 szt.
8. urządzeń ochrony brzegu sieci UTM – 2 szt.
9. urządzenia ochrony brzegu sieci – 1 szt.
10. przełącznik sieciowy - 2 szt.
11. serwera fizyczny – 2 szt.
12. systemu ochrony i monitoringu danych DLP - 1 szt.
13. serwera NAS – 1 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30237200-1 - Akcesoria komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30237280-5 - Akcesoria zasilające
32400000-7 - Sieci
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.5.5.) Wartość części: 776472,84 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa agregatu prądotwórczego – 1 szt.4.5.3.) Główny kod CPV: 30237200-1 - Akcesoria komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30237280-5 - Akcesoria zasilające
32400000-7 - Sieci
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.5.5.) Wartość części: 43000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
| 2025-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |