Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - ORLIK 2012" w Jelczu-Laskowicach

GMINA JELCZ-LASKOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00452929
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00452929/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-02 09:15
Lokalizacja
Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9ce6b3aa-c68c-4aa5-aefc-972d7131d159
Identyfikator
9121715777
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychNaprawa boisk sportowychInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoArtykuły i sprzęt sportowy

Wykonawcy

1 przyznane

MATEUSZ LACHOWICZTrzebnica, PL · lot 0
240 502,15 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00452929 z dnia 2025-10-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - ORLIK 2012"
w Jelczu-Laskowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JELCZ-LASKOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934880

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wincentego Witosa 24

1.5.2.) Miejscowość: Jelcz-Laskowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-220

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um.zamowienia2@jelcz-laskowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.jelcz-laskowice.finn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/jelcz_laskowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - ORLIK 2012"
w Jelczu-Laskowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ce6b3aa-c68c-4aa5-aefc-972d7131d159

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00452929

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038047/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 Modernizacja kompleksu "Moje boisko - ORLIK 2012" - boisko wielofunkcyjne w Jelczu-Laskowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00377653

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.17.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 560495,95 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - ORLIK 2012"w Jelczu-Laskowicach”
2. Zadanie dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki, w ramach Programu Modernizacji Kompleksów Sportowych "Moje Boisko - Orlik 2012" - Edycja 2025.
3. Zadanie obejmuje modernizację istniejącego kompleksu " Moje boisko - ORLIK 2012" w zakresie remontu boiska wielofunkcyjnego (w ramach kompleksu) zlokalizowanego przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jelczu-Laskowicach.
4. Stan istniejący:
1) boisko o wymiarach 35,7 x 19,7m;
2) ogrodzenie wys. 4,0 m, siatka i druty skorodowane, ogrodzenie z czterech stron - przylega do sąsiedniego boiska; 2 słupki wykrzywione; 2 furtki i dwie bramy dwuskrzydłowe;
3) wyposażenie - 2 szt. koszy do koszykówki, słupki i siatka do siatkówki ( siatka porwana, słupki wygięte, wyrwany fundament i zniszczona nawierzchnia);
4) nawierzchnia poliuretanowa - natrysk wytarty, liczone spękanie, dziury
w nawierzchni po montażu zadaszenia.
5. Planowane prace w ramach zadania:
1) wymiana ogrodzenia - demontaż starej i montaż nowej siatki ocynkowanej - wraz z furtkami i bramami; naprawa 2 szt. przekrzywionych słupków ogrodzenia, malowanie pionowych i poziomych słupków; uzupełnienie słupków na ścianie ogrodzenia - montaż 7 słupków stalowych malowanych powłoką antykorozyjną, wys. 4m.;
2) nowe fundamenty, zagęszczenie podbudowy, odtworzenie nawierzchni poliuretanowej dookoła słupków do siatkówki;
3) demontaż starych i montaż nowych słupków wraz z tulejami i siatki do siatkówki;
4) demontaż starych i montaż nowych słupków do koszykówki wraz z tulejami; montaż tablic z koszem do koszykówki 2 szt.;
5) naprawa istniejącej nawierzchni - ubytki i spękania;
6) gruntowne wyczyszczenie nawierzchni poliuretanowej, wzmocnienia jej struktury żywicą poliuretanową, ułożenie warstwy szczepnej międzywarstwowej oraz ułożenia warstwy wierzchniej składającej się z granulatu EPDM produkcji pierwotnej barwionego w masie oraz żywicy poliuretanowej o grubości min. 10 mm wraz z odtworzeniem linii gier;
6. Szczegółowy zakres zadania określa dokumentacja w postaci:
1) Projekt zagospodarowania terenu „Remont boiska wielofunkcyjnego w Jelczu-Laskowicach”, opracownaie BOB Mariusz Fabjanowski, maj 2024
2) Przedmiar robót (dokument poglądowy)
3) Wyposażenie do koszykówki – opis
4) Stan istniejący - zdjęcia
stanowiące Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 240502,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 482553,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 240502,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "PORTE" MATEUSZ LACHOWICZ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9151715144

7.3.3) Ulica: ul. Milicka 28 lokal b,

7.3.4) Miejscowość: Trzebnica

7.3.5) Kod pocztowy: 55-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 240502,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-10-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane