„Zakup wyposażenia kuchennego, artykułów plastycznych i pomocy dydaktycznych do Przedszkola W Oblęgorku ”

GMINA STRAWCZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00453401
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00453401/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-02 11:04
Lokalizacja
Strawczyn, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d8207fe1-9bf3-44bb-bf98-60abd4ae8c25
Identyfikator
9591486127
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt kuchennyInstrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystycznePomoce dydaktyczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00453401 z dnia 2025-10-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup wyposażenia kuchennego, artykułów plastycznych i pomocy dydaktycznych do Przedszkola W Oblęgorku ”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STRAWCZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010790

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 16

1.5.2.) Miejscowość: Strawczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-067

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 41 3038002 wew. 63

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: fundusze@strawczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.strawczyn.4bip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://strawczyn.ezamawiajacy.pl/pn/strawczyn/demand/227800/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zakup wyposażenia kuchennego, artykułów plastycznych i pomocy dydaktycznych do Przedszkola W Oblęgorku ”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8207fe1-9bf3-44bb-bf98-60abd4ae8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00453401

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00046999/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Zakup wyposażenie i pomocy edukacyjnych do Przedszkola w Oblęgorku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Społeczny Plus (EFS+) ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021- 2027, priorytet 8, działanie 8.1 Wsparcie edukacji przedszkolnej

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00376598

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIRP.ZP.271.1.29.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1. Wyposażenie kuchni i zaplecza kuchennego
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części znajduje się w załączniku nr 1 a - opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 39221000-7 - Sprzęt kuchenny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37000000-8 - Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

39221000-7 - Sprzęt kuchenny

4.5.5.) Wartość części: 40040,65 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 Zestawu pomocy dydaktycznych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części znajduje się w załączniku nr 1 a - opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37000000-8 - Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

39221000-7 - Sprzęt kuchenny

4.5.5.) Wartość części: 48130,08 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 3: Zakup artykułów plastycznych i kreatywnych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części znajduje się w załączniku nr 1 a - opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 37000000-8 - Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37000000-8 - Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

39221000-7 - Sprzęt kuchenny

4.5.5.) Wartość części: 54796,75 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najniższej oferty przekraczała budżet Zamawiającego na realizację zadania

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najniższej oferty przekraczała budżet Zamawiającego na realizację zadania

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta złożona przez Wykonawcę podległa odrzuceniu

2025-10-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy