Renowacja i modernizacja budynku Ratusza w Dobrodzieniu
Gmina Dobrodzień
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00478625
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00478625/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-30 11:12
- Lokalizacja
- Dobrodzień, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3244f079-a8c6-4c10-9995-47ece5e1fabf
- Identyfikator
- 5761557210
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00478625 z dnia 2024-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Renowacja i modernizacja budynku Ratusza w Dobrodzieniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dobrodzień
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398630
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1
1.5.2.) Miejscowość: Dobrodzień
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-380
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 34 35 75 100
1.5.8.) Numer faksu: 34 35 75 100 wew. 30
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@dobrodzien.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.dobrodzien.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3244f079-a8c6-4c10-9995-47ece5e1fabf1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Renowacja i modernizacja budynku Ratusza w Dobrodzieniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3244f079-a8c6-4c10-9995-47ece5e1fabf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00478625
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056538/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Renowacja i modernizacja budynku Ratusza w Dobrodzieniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00431600
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 711249,37 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi: remont i przebudowa budynku administracji publicznej - Urzędu Miejskiego w Dobrodzieniu. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje następujący zakres robót:
a) remont elewacji budynku: - czyszczenie elewacji frontowej, - odgrzybienie i odglonowanie elewacji zachodniej, - oczyszczenie murów poniżej gruntu, - demontaż krat, - czyszczenie i malowanie krat okiennych na elewacji frontowej, - demontaż drzwi zewnętrznych i ościeżnic drewnianych, - demontaż rynien i rur spustowych wraz elementami mocującymi, - demontaż tabliczek, lamp, zewnętrznej jednostki klimatyzacji i innych elementów z elewacji,
- odrestaurowanie zabytkowej lampy gazowej, - wykonanie instalacji elektrycznej na elewacji,
- renowacja kamiennego cokołu, - obsadzenie ościeżnic drzwi zewnętrznych, - montaż drzwi zewnętrznych w kolorze brązowym, - montaż parapetów kamiennych (ściana zachodnia parter),
- montaż parapetów zewnętrznych z blachy ocynkowanej w kolorze grafitowym, - uzupełnienie tynków zewnętrznych, - malowanie elewacji farbą silikonową w kolorze jasny róż, jasny beż, jasny szary, szary (ściana frontowa), - malowanie elewacji farbą silikatową w kolorze ciemny róż (ściana frontowa), - ocieplenie ścian budynku poniżej gruntu płytami styropianowymi styrodur XPS o gr. 10 i 15 cm, - założenie izolacji pionowej ścian fundamentowych, z folii kubełkowej, - wyprawa elewacyjna cienkowarstwowa silikatowych tynków gr. 3mm w kolorze jasny róż, jasny beż, jasny szary i ciemny róż, - montaż cokołu na elewacji frontowej, tabliczek informacyjnych na elewacji, rynien stalowych, rur spustowych, - uzupełnienie gzymsów na ścianie frontowej, - montaż odnowionych i nowych krat okiennych na elewacji frontowej, - opierzenie ściany szczytowej po wykonaniu docieplenia, b) remont i docieplenie elewacji budynku (z wełny mineralnej) z wyjątkiem elewacji frontowej, c) wykonanie iniekcji krystalicznej ścian budynku, d) demontaż, remont i montaż drzwi wejściowych od strony zachodniej (od ul. Piastowskiej), e) wymiana drzwi wejściowych od strony wewnętrznego dziedzińca, f) budowa schodów zewnętrznych: - wykonanie schodów betonowych wejściowych i rampy z betonu C20/25, - wykonanie schodów z palisady granitowej o gr. 10 cm, - ułożenie nawierzchni z kostki granitowej antracytowej i szarej, - wykonanie izolacji przeciwwilgociowej i przeciwwodnej z folii polietylenowej szerokiej (schody i rampa), - ułożenie posadzek płytkowych, - wykonanie balustrady stalowej rampy, - wykonanie pochwytu stalowego (schody), g) budowa pochylni dla osób niepełnosprawnych, h) remont toalet i korytarza w części południowo - wschodniej budynku: - demontaż wszystkich urządzeń elektrycznych, sanitarnych i grzejników łazienkowych, - rozbiórka wszystkich płytek ściennych i podłogowych, - skucia tynków wewnętrznych w korytarzu i luźnych tynków w pomieszczeniu WC, - demontaż drzwi do WC,
- demontaż drzwi w kabinach, - wykucie z muru, ościeżnic stalowych lub krat okiennych,
- wykonanie powtórnej iniekcji wszystkich ścian korytarza oraz pomieszczeń wc ze względu na występujące zawilgocenia spowodowane podciąganiem wody, - założenie tynków, - wykonanie okładziny stropów płytami gipsowo-kartonowymi na ruszcie metalowym z kształtowników CD i UD,
- gruntowanie podłoży, - klejenie płytek na ścianach o wym. 200 x 250 mm, - klejenie płytek z kamieni sztucznych na posadzce o wym. 30 x 30·cm, - wykonanie okładziny z płyt meblowych w korytarzu, - wykonanie cokolików płytkowych z kamieni sztucznych, - malowanie tynków wewnętrznych ścian i sufitów farbą emulsyjną, - montaż ościeżnic drzwiowych stalowych,
- montaż drzwi szklonych, - montaż urządzeń elektrycznych, sanitarnych i grzejników łazienkowych,
- montaż opraw oświetleniowych białych IP54/IP55, i) remont wieży zegarowej: - rozebranie konstrukcji więźb, - rozebranie obróbek blacharskich, - deskowanie połaci dachowych z tarcicy nasyconej, - uzupełnienie pokryć dachowych z blachy, - naprawa pokryć ścian wieży zegarowej z blachy na rąbek, - czyszczenie elementów drewnianych konstrukcji wieży zegarowej, - szpachlowanie ubytków w konstrukcji drewnianej, - szlifowanie, odgrzybienie, malowanie olejne i lakierownie powierzchni drewnianych konstrukcji wieży zegarowej, - wykonanie obróbek blacharskich, - wykonanie drabiny wewnętrznej wewnątrz konstrukcji wieży zegarowej,
j) remont instalacji odgromowej: - demontaż instalacji uziemiającej i odgromowej, - ponownie zamontowanie instalacji uziemiającej i odgromowej po wykonanych pracach remontowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45213000-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy domów handlowych, magazynów i obiektów budowlanych przemysłowych, obiektów budowlanych związanych z transportem
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych
45223200-8 - Roboty konstrukcyjne
45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45223220-4 - Roboty zadaszeniowe
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Z uwagi na brak ofert, zamawiający postanowił unieważnić niniejsze postępowanie.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |