Remont pomieszczeń kuchni i stołówki w Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Borzęcinie Górnym.

Zespół Szkolno-Przedszkolny Imienia Świętego Jana Pawła II w Borzęcinie Górnym

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00454174
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00454174/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-02 13:10
Lokalizacja
Borzęcin, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4d050355-3703-426b-a34d-3586a644ce43
Identyfikator
8691988572
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty rozbiórkoweInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówKładzenie płytekRoboty malarskieRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie wentylacjiIzolacja cieplnaRoboty budowlane w zakresie gazociągówRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ BILSKIRzuchowa, PL · lot 0
313 078,06 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00454174 z dnia 2025-10-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń kuchni i stołówki w Publicznej Szkole Podstawowej
im. Władysława Jagiełły w Borzęcinie Górnym.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno-Przedszkolny Imienia Świętego Jana Pawła II w Borzęcinie Górnym

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368051357

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Borzęcin 563

1.5.2.) Miejscowość: Borzęcin

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-825

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zs@zs-borzecin.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zspborzecing.szkolna.net/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d050355-3703-426b-a34d-3586a644ce43

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń kuchni i stołówki w Publicznej Szkole Podstawowej
im. Władysława Jagiełły w Borzęcinie Górnym.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d050355-3703-426b-a34d-3586a644ce43

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00454174

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00126347/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont pomieszczeń kuchni i stołówki w Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Borzęcinie Górnym

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00362289

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSPBG.5.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn: „Remont pomieszczeń kuchni i stołówki w Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Borzęcinie Górnym”. Projekt współfinansowany przez Wojewodę Małopolskiego w ramach modułu 3 wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”
2. Zakres przedmiotu zamówienia:
- remont instalacji elektrycznej,
- remont instalacji wod-kan,
- remont instalacji c.o.
- remont instalacji gazowej
- remont instalacji wentylacyjnej,
- montaż ścianek działowych aluminiowych,
- roboty remontowe budowlane (płytki ścienne, posadzki z płytek, malowanie).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45321000-3 - Izolacja cieplna

45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 313078,06 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 356973,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 313078,06 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Ogólnobudowlana „BIL-BUD” Dariusz Bilski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8730020427

7.3.4) Miejscowość: Rzuchowa

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 313078,06 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2025-10-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane