Dostawa i montaż 26 wiat przystankowych na terenie Krakowa

ZARZĄD TRANSPORTU PUBLICZNEGO W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00455201
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00455201/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-03 07:35
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-df31b970-f32e-4a5d-ac70-9215c69965b8
Identyfikator
6783176817
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wiaty autobusoweWyroby konstrukcyjneRoboty budowlane w zakresie konstrukcji

Wykonawcy

1 przyznane

ROBERT PAWŁOWSKIWyszków, PL · lot 0
982 155 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00455201 z dnia 2025-10-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż 26 wiat przystankowych na terenie Krakowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD TRANSPORTU PUBLICZNEGO W KRAKOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381750668

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wielopole 1

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-072

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 6168602

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ztp.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ztp.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-df31b970-f32e-4a5d-ac70-9215c69965b8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Transport publiczny

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż 26 wiat przystankowych na terenie Krakowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df31b970-f32e-4a5d-ac70-9215c69965b8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00455201

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00034033/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.8 Dostawa i montaż wiat przystankowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00369417

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TE.261.19.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 789320,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż 26 wiat przystankowych wykonanych z aluminium i szkła, wyposażonych w drewnianą ławkę oraz kasetony i gabloty do ekspozycji informacji pasażerskiej. Poniżej rodzaje wymaganych wiat wg podziału na wielkość oraz typ konstrukcji:
a) Wiaty z tzw. „cofniętym słupkiem” – 16 szt.
• Ilość segmentów ściany tylnej: 3
• Dach, przybliżone wymiary 1,8-2,0m x 4,5-5,5m
• Ściana boczna tzw. „wąska” (ok. 0,8m)
b) Wiaty wspornikowe – 10 szt.
• Ilość segmentów ściany tylnej: 3
• Dach, przybliżone wymiary 1,4-1,5m x 4,5-5,5m
• Ściana boczna: brak

4.5.3.) Główny kod CPV: 44212321-5 - Wiaty autobusowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44200000-2 - Wyroby konstrukcyjne

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 982155,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1485943,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 982155,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Koncept Robert Pawłowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 551299908

7.3.3) Ulica: Przelotowa 32

7.3.4) Miejscowość: Wyszków

7.3.5) Kod pocztowy: 07-201

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 982155,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące

2025-10-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy