Wykonanie zagospodarowania terenu nieruchomości gminnej przy ul. Poznańskiej 66 w Toruniu wraz z robotami towarzyszącymi.
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00455420
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00455420/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-10-03 08:59
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ee31a51a-be35-4d9e-a194-25b261cd6ca9
- Identyfikator
- 8790177262
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00455420 z dnia 2025-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie zagospodarowania terenu nieruchomości gminnej przy ul. Poznańskiej 66 w Toruniu wraz z robotami towarzyszącymi.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870001402
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Młodzieżowa 31
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zgm.torun.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zgm.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgm-torun.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie zagospodarowania terenu nieruchomości gminnej przy ul. Poznańskiej 66 w Toruniu wraz z robotami towarzyszącymi.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee31a51a-be35-4d9e-a194-25b261cd6ca9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00455420
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033795/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Prace zewnętrzne - zagospodarowanie terenu - ul. Poznańska 66.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00423266
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-43/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie zagospodarowania terenu nieruchomości gminnej przy ul. Poznańskiej 66 w Toruniu wraz z robotami towarzyszącymi.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących prac:
• wykonanie dróg dla ruchu kołowego i pieszego,
• wykonanie prac ogrodowych,
• montaż ławek,
• remont budynku gospodarczego
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
1) PROJEKT BUDOWLANY – DZIAŁ I - PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU z wyjątkiem: wykonania opaski żwirowej, remontu schodów zewnętrznych wraz z balustradami oraz remontu studni piwnicznych;
2) PROJEKT BUDOWLANY – DZIAŁ II – PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY - wyłącznie remont budynku gospodarczego oznaczonego symbolem C;
3) PROJEKT BUDOWLANY – DZIAŁ III - PROGRAM PRAC KONSERWATORSKICH - wyłącznie remont budynku gospodarczego oznaczonego symbolem C;
4) SPECYFIKACJE TECHNICZNE WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH - w zakresie robót objętych niniejszym zamówieniem, zgodnie z wytycznymi zamawiającego;
5) PRZEDMIAR ROBÓT (roboty budowlane + prace ogrodowe);
6) Wytyczne zmawiającego dotyczące zakresu robót objętego zamówieniem.
Wykonawca zobowiązany jest wykonać przedmiot zamówienia zgodnie z dokumentacją projektową (projekty, przedmiary), specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, specyfikacją warunków zamówienia, umową, a także zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, normami i zasadami wiedzy technicznej oraz decyzjami administracyjnymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu zaistniały przesłanki do unieważnienia postępowania wskazane w art. 255 pkt 1 ustawy Pzp – nie złożono żadnej oferty.| 2025-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |