Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Troszyn

Gmina Troszyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00456022
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00456022/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-03 11:17
Lokalizacja
Troszyn, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9f6f2289-1442-4e8c-acb1-9717a022b108
Identyfikator
7582165888
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Autobusy i autokary

Wykonawcy

1 przyznane

BUS TRANS TECHNIK Sp. z o.o.Majdan, PL · lot 0
996 550 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00456022 z dnia 2025-10-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Troszyn

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Troszyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667942

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Juliusza Słowackiego

1.5.2.) Miejscowość: Troszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-405

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 29 767 10 53

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@troszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.troszyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/troszyn

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Troszyn

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f6f2289-1442-4e8c-acb1-9717a022b108

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00456022

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00066795/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Troszyn

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00403512

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UG.271.05.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 891700,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Troszyn.
1.1.Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego autobusu szkolnego, zwanego w dalszej części SWZ „autobusem”, „pojazdem” lub „przedmiotem zamówienia”, spełniającego wymagania określone w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym oraz w przepisach wykonawczych wydanych na podstawie tej ustawy. Ilość miejsc siedzących: minimum 39+ kierowca .
1.2. Pojazd musi być: fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym osoby/osób na wózku inwalidzkim, w pełni sprawny, musi odpowiadać obowiązującym standardom jakościowym i technicznym oraz nie może być obciążony żadnymi prawami na rzecz osób trzecich.
1.3. Zamawiający wymaga od Wykonawcy udzielenia gwarancji na autobus na okres min 24 miesięcy (gwarancja bez limitu kilometrów), licząc od dnia podpisania bez uwag protokołu odbioru. Okres rękojmi jest równy okresowi gwarancji.
1.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załącznikach :
- szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ
- projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.
- specyfikacji technicznej oferowanego autobusu, stanowiącej załącznik nr 1 a do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34121000-1 - Autobusy i autokary

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 965550,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1166286,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 965550,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUS TRANS TECHNIK Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 798559559

7.3.3) Ulica: Równa

7.3.4) Miejscowość: Majdan

7.3.5) Kod pocztowy: 05-462

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 996550,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2025-10-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy