Dostawa zestawów komputerowych na potrzeby projektu ERGO
ORTOPEDYCZNO-REHABILITACYJNY SZPITAL KLINICZNY IM. WIKTORA DEGI UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00456167
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00456167/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-10-03 11:43
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-769b2618-9cf0-498a-907d-da8c89bb7765
- Identyfikator
- 7831497917
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00456167 z dnia 2025-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa zestawów komputerowych na potrzeby projektu ERGO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ORTOPEDYCZNO-REHABILITACYJNY SZPITAL KLINICZNY IM. WIKTORA DEGI UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288857
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 28 Czerwca 1956 r. 135/147
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-545
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@orsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://orsk.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/orsk_poznan1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa zestawów komputerowych na potrzeby projektu ERGO2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-769b2618-9cf0-498a-907d-da8c89bb7765
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00456167
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037398/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.18 Dostawa zestawów komputerowych na potrzeby projektu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. Identyfikacja czynników ryzyka zw. z pracą na stanowisku komputerowym i wdrożenie programu naprawczego wśród pracowników cywilnych i mundurowych Policji w województwie wielkopolskim, nr projektu FEWP.06.04-IŻ.00-0023/23 Współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00422214
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP/DIT/04/2025 ERGO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 302462,89 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 32462,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zestawów komputerowych, w ramach projektu pn. Identyfikacja czynników ryzyka zw. z pracą na stanowisku komputerowym i wdrożenie programu naprawczego wśród pracowników cywilnych i mundurowych Policji w województwie wielkopolskim,nr projektu FEWP.06.04-IŻ.00-0023/23 Współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027 - część nr 1: Zestaw „A”
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ” zawierający informację
o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ stanowiącym jej integralną część.
4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, obejmujących wszystkie pozycje wskazane w danej części przedmiotu zamówienia.
5. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub więcej lub wszystkich części zamówienia.
6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
7. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.5.) Wartość części: 8998,40 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zestawów komputerowych, w ramach projektu pn. Identyfikacja czynników ryzyka zw. z pracą na stanowisku komputerowym i wdrożenie programu naprawczego wśród pracowników cywilnych i mundurowych Policji w województwie wielkopolskim,nr projektu FEWP.06.04-IŻ.00-0023/23 Współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027 - część nr 2: Zestaw „B”
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ” zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ stanowiącym jej integralną część.
4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, obejmujących wszystkie pozycje wskazane w danej części przedmiotu zamówienia.
5. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub więcej lub wszystkich części zamówienia.
6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
7. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.5.) Wartość części: 12263,43 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zestawów komputerowych, w ramach projektu pn. Identyfikacja czynników ryzyka zw. z pracą na stanowisku komputerowym i wdrożenie programu naprawczego wśród pracowników cywilnych i mundurowych Policji w województwie wielkopolskim,nr projektu FEWP.06.04-IŻ.00-0023/23 Współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027 - część nr 3: Zestaw „C”
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ” zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ stanowiącym jej integralną część.
4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, obejmujących wszystkie pozycje wskazane w danej części przedmiotu zamówienia.
5. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub więcej lub wszystkich części zamówienia.
6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
7. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.5.) Wartość części: 4044,78 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zestawów komputerowych, w ramach projektu pn. Identyfikacja czynników ryzyka zw. z pracą na stanowisku komputerowym i wdrożenie programu naprawczego wśród pracowników cywilnych i mundurowych Policji w województwie wielkopolskim,nr projektu FEWP.06.04-IŻ.00-0023/23 Współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027 - część nr 4: Zestaw „D”
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ” zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ stanowiącym jej integralną część.
4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, obejmujących wszystkie pozycje wskazane w danej części przedmiotu zamówienia.
5. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub więcej lub wszystkich części zamówienia.
6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
7. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.5.) Wartość części: 7156,28 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W zakresie części nr 1 do upływu terminu składania ofert została złożona tylko jedna (1) oferta Wykonawcy Clarifity Sp. z o.o., który w wyznaczonym terminie nie uzupełnił przedmiotowych środków dowodowych. W związku z tym Zamawiający odrzucił ofertę ponieważ, oferta została złożona przez Wykonawcę, który nie złożył w przewidzianym terminie ww. dokumentów.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W zakresie części nr 2 do upływu terminu składania ofert została złożona tylko jedna (1) oferta Wykonawcy Clarifity Sp. z o.o. która ze względu na niespełnianie warunków zamówienia podlegała odrzuceniu. - Wykonawca do oferty nie dołączył wymaganego wypełnionego i podpisanego załącznika OPZ.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W zakresie części nr 2 do upływu terminu składania ofert została złożona tylko jedna (1) oferta Wykonawcy Clarifity Sp. z o.o. która ze względu na niespełnianie warunków zamówienia podlegała odrzuceniu. - Wykonawca do oferty nie dołączył wymaganego wypełnionego i podpisanego załącznika OPZ.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W zakresie części nr 2 do upływu terminu składania ofert została złożona tylko jedna (1) oferta Wykonawcy Clarifity Sp. z o.o. która ze względu na niespełnianie warunków zamówienia podlegała odrzuceniu. - Wykonawca do oferty nie dołączył wymaganego wypełnionego i podpisanego załącznika OPZ.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
W zakresie całego postępowania (cz. 1 - 4 ) wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu, w związku z tym Zamawiający unieważnił całość postępowania.| 2025-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |