Przewóz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2024/2025
GMINA ŚWIERKLANIEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00478848
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00478848/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-30 12:06
- Lokalizacja
- Świerklaniec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-29de0d6a-f997-4db5-bbf0-f16efa15dd2b
- Identyfikator
- 6452538356
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00478848 z dnia 2024-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przewóz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚWIERKLANIEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258983
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Młyńska 3
1.5.2.) Miejscowość: Świerklaniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-622
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@ugswierklaniec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-swierklaniec
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugswierklaniec.logintrade.net/zapytania_email,167072,fce90b5acfcd0f7e1a3077991d6e3c86.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przewóz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2024/20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29de0d6a-f997-4db5-bbf0-f16efa15dd2b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00478848
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042969/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Przewóz dzieci z niepełnosprawnością do szkół i placówek oświatowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00406446
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.2.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na transporcie uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Świerklaniec z miejsca zamieszkania do szkół i placówek oświatowych oraz ze szkół i placówek oświatowych do miejsca zamieszkania od 2 września 2024 r. do 27 czerwca 2025 r. we wszystkie dni nauki organizowane przez placówki, w celu realizacji zajęć dydaktyczno – wychowawczych z uwzględnieniem przerw w zajęciach szkolnych (święta, ferie, dni ustawowo wolne od zajęć). Pełny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku numer 1 do specyfikacji warunków zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca, którego oferta uzyskała największą ilość punktów, nie potwierdził spełniania warunków udziału w postępowaniu. Kolejny w rankingu wykonawca nie wyraził zgody na wybór jego oferty po upływie terminu związania ofertą. Cena ostatniej z ważnych ofert przekracza kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2024-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |