Dostawa wyposażenia pracowni elektrycznej Centrum Kształcenia Zawodowego w Chodzieży

POWIAT CHODZIESKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00456835
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00456835/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-03 13:30
Lokalizacja
Chodzież, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-347f9b04-002c-4058-8204-c83bb91653d4
Identyfikator
6070069997
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt i aparatura elektrycznaPrzyrządy do mierzenia wielkości elektrycznychElektrownie wiatroweKomputerowy system sterującyKomputer tabletSilniki elektryczneSprzęt elektryczny do silników i pojazdów mechanicznychRoboty przemysłoweAparatura i sprzęt sterującySystem sterowania i kontroliRegulatory temperatury

Wykonawcy

2 przyznane

PLC EXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
70 122,55 PLN
PLC EXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 1
142 831,29 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00456835 z dnia 2025-10-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia pracowni elektrycznej Centrum Kształcenia Zawodowego w Chodzieży

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT CHODZIESKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570799504

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wiosny Ludów 1

1.5.2.) Miejscowość: Chodzież

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-800

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.7.) Numer telefonu: (0-67) 28-127-21

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-chodzieski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-chodzieski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_chodzieski/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wyposażenia pracowni elektrycznej Centrum Kształcenia Zawodowego w Chodzieży

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-347f9b04-002c-4058-8204-c83bb91653d4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00456835

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00030462/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dostawa wyposażenia pracowni elektrycznej Centrum Kształceenia Zawodowego w Chodzieży

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Podniesienie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Chodzieskim dla potrzeb nowoczesnej gospodarki” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027. [Priorytet 5: Fundusze Europejskie wspierające społeczną infrastrukturę dla Wielkopolan (EFRR).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00366238

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DB.261.9.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 235568,18 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Aparaty elektryczne oraz przyrządy pomiarowe, narzędzia do maszyn elektrycznych i urządzeń elektrycznych

4.5.3.) Główny kod CPV: 31600000-2 - Sprzęt i aparatura elektryczna

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38341300-0 - Przyrządy do mierzenia wielkości elektrycznych

4.5.5.) Wartość części: 108156,55 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Turbina wiatrowa, napędy elektryczne, inteligentny dom, Manipulator 2-osiowy ze sterownikiem PLC, Serwomechanizm DC ze sterowaniem PLC, Regulacja temperatury ze sterownikiem PLC

4.5.3.) Główny kod CPV: 31121340-5 - Elektrownie wiatrowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48151000-1 - Komputerowy system sterujący

30213200-7 - Komputer tablet

31110000-0 - Silniki elektryczne

31610000-5 - Sprzęt elektryczny do silników i pojazdów mechanicznych

42997300-4 - Roboty przemysłowe

31682210-5 - Aparatura i sprzęt sterujący

42961000-0 - System sterowania i kontroli

42131130-6 - Regulatory temperatury

4.5.5.) Wartość części: 127411,63 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 70122,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 136177,11 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 70122,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PLC Expert sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8982252580

7.3.3) Ulica: ul. Gdańska 13/204

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 50-344

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 70122,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 142831,29 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 153322,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 142831,29 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PLC Expert sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8982252580

7.3.3) Ulica: ,ul. Gdańska 13/204

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 50-344

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 142831,29 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2025-10-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy