Zakup zestawów komputerowych w ramach przedsięwzięć pn. „Utworzenie Zakładu Opiekuńczo Leczniczego […]” oraz [...] CWBKiMT, realizowanych w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności

Zespół Opieki Zdrowotnej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00456978
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00456978/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-03 13:54
Lokalizacja
Bolesławiec, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7a6d13cf-ffd9-46d8-8e95-6c0335c99139
Identyfikator
6121542507
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia komputeroweStacje roboczeKomputery przenośne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00456978 z dnia 2025-10-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup zestawów komputerowych w ramach przedsięwzięć pn. „Utworzenie Zakładu Opiekuńczo Leczniczego […]” oraz [...] CWBKiMT, realizowanych w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310338

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jeleniogórska, 4

1.5.2.) Miejscowość: Bolesławiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-700

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: asulkowska@szpitalboleslawiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalboleslawiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1169800

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup zestawów komputerowych w ramach przedsięwzięć pn. „Utworzenie Zakładu Opiekuńczo Leczniczego […]” oraz [...] CWBKiMT, realizowanych w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a6d13cf-ffd9-46d8-8e95-6c0335c99139

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00456978

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00066140/32/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.13 Zakup zestawów komputerowych w ramach przedsięwzięć pn. „Utworzenie Zakładu Opiekuńczo Leczniczego […]” oraz [...] CWBKiMT, realizowanych w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Informacje dotyczące projektów, z których finansowany jest przedmiot zamówienia zostały zawarte w 'Pozostałych informacjach' ogłoszenia

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00405393

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 37/PN/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 65514,22 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup zestawów komputerowych w ramach przedsięwzięcia pn. „Utworzenie Zakładu Opiekuńczo Leczniczego poprzez budowę infrastruktury dla pacjentów przewlekle chorych, którym świadczone będą usługi mające na celu pomoc w podtrzymywaniu funkcji życiowych” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w zakresie inwestycji D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym” oraz w ramach przedsięwzięcia pn.: „Utworzenie Centrum Wsparcia Badań Klinicznych i Medycyny Translacyjnej integrującego ośrodki kliniczne Dolnego Śląska (CWBKiMT)” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności w zakresie inwestycji D3.1.1 „Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu” w ramach Działania 4.2. Rozwój sieci Centrów Wsparcia Badań Klinicznych z Rządowego Planu Rozwoju Sektora Biomedycznego na lata 2022- 2031 dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30214000-2 - Stacje robocze

4.5.5.) Wartość części: 54702,84 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup zestawów komputerowych - laptopów w ramach przedsięwzięcia pn. „Utworzenie Zakładu Opiekuńczo Leczniczego poprzez budowę infrastruktury dla pacjentów przewlekle chorych, którym świadczone będą usługi mające na celu pomoc w podtrzymywaniu funkcji życiowych” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w zakresie inwestycji D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym” dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.5.) Wartość części: 10811,38 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w Zadaniu 1 wpłynęły trzy oferty. Oferty te zostały wszystkie odrzucone z powodów takich jak: przyczyny merytoryczne t.j. niespełnienie warunku minimalnego w zakresie wymagań technicznych, nie załączenie Formularza ofertowego do Oferty, Wykonawca zaoferował realizację przedmiotu zamówienia za kwotę wyższą niż Zamawiający mógł
przeznaczyć na jego realizację.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w Zadaniu 2 wpłynęła jedna oferta. Oferta ta została odrzucona z powodu braku Formularza ofertowego w złożonej do niniejszego postępowania Ofercie.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

2025-10-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy