Przebudowa i remont budynku Domu Pomocy Społecznej w Sieradzy w zakresie dostosowania do zabezpieczeń przeciwpożarowych

Powiat Tarnowski - Starostwo Powiatowe w Tarnowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00457146
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00457146/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-03 14:22
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-71137fec-9568-4236-a9ce-bacc8f15cad4
Identyfikator
9930660913
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00457146 z dnia 2025-10-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont budynku Domu Pomocy Społecznej w Sieradzy w zakresie dostosowania do zabezpieczeń przeciwpożarowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tarnowski - Starostwo Powiatowe w Tarnowie

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Tarnowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660520

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gabriela Narutowicza 38

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat.tarnow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/sptarnow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e148efe1-fc6a-49b2-aed2-0a8b7556eca8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i remont budynku Domu Pomocy Społecznej w Sieradzy w zakresie dostosowania do zabezpieczeń przeciwpożarowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71137fec-9568-4236-a9ce-bacc8f15cad4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00457146

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00055113/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa i remont budynku Domu Pomocy Społecznej w Sieradzy w zakresie dostosowania do zabezpieczeń przeciwpożarowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00457068

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.41.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane tj. wykonanie przebudowy i remontu budynku Domu Pomocy Społecznej w Sieradzy w zakresie dostosowania do zabezpieczeń przeciwpożarowych na działce nr 476/10 w m. Sieradza, gm. Żabno (Obiekt jest w pełni użytkowany i zaopatrzony w przyłącza niezbędnych mediów bytowych.)
2) Zakres robót budowlanych obejmuje:
a) wymianę zasilania obwodów ppoż.,
b) wymianę okablowania zasilającego systemy ppoż.,
c) wymianę centrali pożarowej Centrala Sygnalizacji Pożarowej,
d) demontaż i utylizacja istniejących urządzeń Systemu Sygnalizacji Pożarowej,
e) montaż nowych urządzeń systemu System Sygnalizacji Pożarowej (czujki, ROPy, sygnalizatory),
f) montaż sygnalizatora zewnętrznego,
g) wymianę centrali systemu oddymiania klatek schodowych,
h) połączenie z centralami oddymiania klatek schodowych,
i) montaż elementów kontrolno-sterujących dla sterowania/monitorowania innymi systemami w budynku tj. centrale oddymiania, kontrola dostępu,
j) montaż systemu zasysania w szybie windowym,
k) montaż systemu transmisji alarmu,
l) montaż okablowania zasilającego i sygnałowego,
m) demontaż, dostawa i montaż stolarki okiennej i drzwiowej,
n) wymiana drzwiczek do zsypów ppoż.,
o) demontaż istniejących instalacji elektrycznych (do rozdzielnicy głównej RG),
p) montaż przeciwpożarowego wyłącznika prądu PWP,
q) montaż agregatu prądotwórczego,
r) montaż wewnętrznych linii zasilających (do rozdzielnicy głównej RG),
s) montaż biernej ochrony ppoż.,
t) montaż ochrony przeciwprzepięciowej,
u) montaż ochrony od porażeń,
1) 45000000-7 Roboty budowlane
2) 45210000-2 Roboty budowlane w zakresie budynków
3) 45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne
4) 45400000-1 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przy rejestracji ogłoszenia nie zaznaczono pominięto wskazanie że postępowanie będzie prowadzone na Platformie e zamowienia. Informacji tej nie można uzupełnić po opublikowaniu ogłoszenia
2025-10-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane