Przebudowa budynku na magazyn dla celów Obrony Cywilnej
GMINA PAWŁOWICZKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00457165
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00457165/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-10-03 14:26
- Lokalizacja
- Pawłowiczki, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d2d865e2-83a5-427c-92c1-ba4df6fec88f
- Identyfikator
- 7492090750
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00457165 z dnia 2025-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku na magazyn dla celów Obrony Cywilnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PAWŁOWICZKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412964
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Jedności Narodu 1
1.5.2.) Miejscowość: Pawłowiczki
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-280
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@pawlowiczki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pawlowiczki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d2d865e2-83a5-427c-92c1-ba4df6fec88f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku na magazyn dla celów Obrony Cywilnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2d865e2-83a5-427c-92c1-ba4df6fec88f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00457165
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00430418
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OC.271.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Podstawowy zakres rzeczowy obejmuje wykonanie:
• Rozbiórka istniejących elementów konstrukcyjnych budynku tj. więźby dachowej z pokryciem, ścian w części oraz stropu drewnianego ze schodami,
• Wykonanie fundamentowania obiektu
• Roboty murarskie ścian oraz wykonanie kominów wentylacyjnych
• Wykonanie stropu nad parterem wraz z schodami żelbetonowymi
• Wykonanie więźby dachowej i pokrycia dachowego
• Wykonanie robót elektrycznych
• Wykonanie tynków wewnętrznej oraz posadzek
• Obsadzenie stolarki drzwiowej i bram
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto w wysokość 397 465,29 zł. Złożona najkorzystniejsza oferta przekracza zaplanowane środki, a Zamawiający obecnie nie może ich zwiększyć . W związku z powyższym należy unieważnić postępowanie, zgodnie z art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp.| 2025-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |