Dostawa samochodu bus DOKA brygadowa do przewozu osób, maszyn i narzędzi z wywrotką w ramach zadania pn. wyposażeniu Centrum Integracji Społecznej w Nowym Mieście nad Pilicą

Burmistrz Miasta i Gminy w Nowym Mieście nad Pilicą

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00457401
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00457401/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-03 15:32
Lokalizacja
Nowe Miasto nad Pilicą, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1c1fa108-5cfb-45b0-9371-d670c45c062d
Identyfikator
7971881633
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy silnikowePojazdy do transportu odpadówPojazdy samowyładowcze

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00457401 z dnia 2025-10-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu bus DOKA brygadowa do przewozu osób, maszyn i narzędzi z wywrotką w ramach zadania pn.
wyposażeniu Centrum Integracji Społecznej w Nowym Mieście nad Pilicą

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Burmistrz Miasta i Gminy w Nowym Mieście nad Pilicą

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223362

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. o. H. Koźmińskiego 1/2

1.5.2.) Miejscowość: Nowe Miasto nad Pilicą

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-420

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 48 6741098 wew. 36

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nowemiasto@nowemiasto.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowemiasto.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1c1fa108-5cfb-45b0-9371-d670c45c062d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa samochodu bus DOKA brygadowa do przewozu osób, maszyn i narzędzi z wywrotką w ramach zadania pn.
wyposażeniu Centrum Integracji Społecznej w Nowym Mieście nad Pilicą

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c1fa108-5cfb-45b0-9371-d670c45c062d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00457401

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033920/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Dostawa samochodu bus DOKA brygadowa do przewozu osób, maszyn i narzędzi z wywrotką w ramach zadania pn. wyposażeniu Centrum Integracji Społecznej w Nowym Mieście nad Pilicą

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00441311

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IŚR.271.14.2025.KK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego fabrycznie nowego sprzętu tj. 1 sztuki samochodu bus DOKA brygadowa do przewozu osób, maszyn i narzędzi z wywrotką, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2024 r. nieużywanego o parametrach, określonych w specyfikacji przedmiotu zamówienia, stanowiącej załącznik nr 1a do SWZ (tabela nr 1)

4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34144510-6 - Pojazdy do transportu odpadów

34142300-7 - Pojazdy samowyładowcze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w terminie składania ofert nie wpłynęła żadna oferta
2025-10-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy