DOSTAWA POMOCY DYDAKTYCZNYCH, LICENCJI DOSTĘPOWYCH DO PLATFORMY EDUKACYJNEJ ORAZ ZAKUP SZKOLEŃ DLA NAUCZYCIELI W RAMACH REALIZACJI PROGRAMU ,,DWUJĘZYCZNY MALUCH"

Gmina Kocmyrzów - Luborzyca

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00457512
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00457512/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-03 20:49
Lokalizacja
Luborzyca, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3ba471b2-067d-40fb-95aa-0fb5cd3f63b0
Identyfikator
6821605658
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania zdalnego dostępuPakiety oprogramowania edukacyjnegoPomoce dydaktyczneRóżne meble i wyposażenie

Wykonawcy

2 przyznane

ANETA ZWOLIŃSKAWarszawa, PL · lot 0
88 800 PLN
MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 1
380 572,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00457512 z dnia 2025-10-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA POMOCY DYDAKTYCZNYCH, LICENCJI DOSTĘPOWYCH DO PLATFORMY EDUKACYJNEJ ORAZ ZAKUP SZKOLEŃ DLA NAUCZYCIELI W RAMACH REALIZACJI PROGRAMU ,,DWUJĘZYCZNY MALUCH"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kocmyrzów - Luborzyca

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555766

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 7

1.5.2.) Miejscowość: Luborzyca

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-010

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 12/ 387-14-10

1.5.8.) Numer faksu: 12/ 387-14-10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugkocmyrzowluborzyca/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3ba471b2-067d-40fb-95aa-0fb5cd3f63b0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWA POMOCY DYDAKTYCZNYCH, LICENCJI DOSTĘPOWYCH DO PLATFORMY EDUKACYJNEJ ORAZ ZAKUP SZKOLEŃ DLA NAUCZYCIELI W RAMACH REALIZACJI PROGRAMU ,,DWUJĘZYCZNY MALUCH"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ba471b2-067d-40fb-95aa-0fb5cd3f63b0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00457512

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033442/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dostawa pomocy dydaktycznych, licencji dostępowych do platformy edukacyjnej oraz zakup szkoleń dla nauczycieli w ramach realizacji Programu ,,Dwujęzyczny maluch"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie realizowane będzie dzięki dofinansowaniu Projektu pn: ,,Dwujęzyczny maluch”- w zakresie języka angielskiego, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021 – 2027, Priorytet 6 Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i wyłączenia społecznego, działanie 6.29 Wsparcie wychowania przedszkolnego – ZIT, typ projektu: C. Dwujęzyczny maluch.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00376810

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.14.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 451748,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia, realizowanym w ramach I cz. przedmiotu zamówienia, jest dostawa licencji do platformy edukacyjnej oraz szkoleń dla nauczycieli w trzech oddziałach wychowania przedszkolnego: Wysiołek Luborzycki, Dojazdów, Łuczyce.
Przedmiotem zamówienia jest zakup/dostawa licencji do platformy edukacyjnej dedykowanej wdrożeniu programu wychowania w dwujęzyczności (język obcy: angielski); materiałów edukacyjnych oraz szkoleń. Licencje dostępowe do platformy edukacyjnej dla dzieci przeznaczone mają być dla nauczycieli bez kwalifikacji do nauczania języka angielskiego. Platforma ma być więc dedykowana dla nauczycielki, którzy nie muszą posiadać znajomości języka angielskiego, żeby pomóc dzieciom w jego nauce. Platforma ma mieć charakter profesjonalny, stale nadzorowany serwisem, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy oraz ma być zgodna z obowiązującymi przepisami prawnymi, w tym w szczególności w zakresie edukacji przedszkolnej .

4.5.3.) Główny kod CPV: 48514000-4 - Pakiety oprogramowania zdalnego dostępu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego

4.5.5.) Wartość części: 110634,14 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia, realizowanym w ramach II cz. przedmiotu zamówienia, jest dostawa pomocy dydaktycznych.
W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa wraz z montażem i wniesieniem wymaganego asortymentu do placówek przedszkolnych w miejscowości: Wysiołek Luborzycki, Dojazdów, Łuczyce.

Wszystkie zakupione pomoce dydaktyczne będą wykorzystanie do wspieranie wychowania dzieci w modelu dwujęzyczności (polski – angielski). Zasadą edukacji, przy wykorzystaniu dostarczonych pomocy dydaktycznych będzie codzienne, równoległe do języka ojczystego nauczanie angielskiego, zgodne z podstawą programową wychowania przedszkolnego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.5.) Wartość części: 341113,86 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 88800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 216452,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 88800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Akkademus Innowacje dla Edukacji Aneta Zwolińska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462236871

7.3.3) Ulica: Ul. Popularna 36, lok. 1

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-423

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 88800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-06-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 380572,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 906849,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 380572,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Moje Bambino Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7251933448

7.3.3) Ulica: ul. Graniczna 46

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 93-428

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 380572,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2025-10-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy