Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Kraszewskiego 6 w Gliwicach wraz z m.in.: zmianą systemu ogrzewania na c.o. gazowe i wydzieleniem łazienek w mieszkaniach nr 1, 5 i 11

ZARZĄD BUDYNKÓW MIEJSKICH II TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00457767
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00457767/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-06 08:39
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fe86be9d-3cb1-45ed-9db0-2dc8759c1eb2
Identyfikator
6312245832
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty instalacyjne gazoweRoboty w zakresie instalacji elektrycznychTynkowanieRoboty izolacyjneInstalowanie ścianek działowychPokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekRoboty malarskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów

Wykonawcy

1 przyznane

VIXUR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGLIWICE, PL · lot 0
562 050,87 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00457767 z dnia 2025-10-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego
przy ul. Kraszewskiego 6 w Gliwicach wraz z m.in.: zmianą systemu ogrzewania na c.o. gazowe i wydzieleniem łazienek w mieszkaniach nr 1, 5 i 11

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD BUDYNKÓW MIEJSKICH II TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276590157

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 35 B

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@tbs2.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tbs2.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1165677

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego
przy ul. Kraszewskiego 6 w Gliwicach wraz z m.in.: zmianą systemu ogrzewania na c.o. gazowe i wydzieleniem łazienek w mieszkaniach nr 1, 5 i 11

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe86be9d-3cb1-45ed-9db0-2dc8759c1eb2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00457767

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00393083

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 163/2025/TR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Kraszewskiego 6 w Gliwicach wraz z m.in.: zmianą systemu ogrzewania na c.o. gazowe i wydzieleniem łazienek w lokalach mieszkalnych nr 1, 5, 11.
Zakres zamówienia:
1. termomodernizacja ścian szczytowych i elewacji tylnej budynku oraz renowacja elewacji ceglanej;
2. docieplenie stropu piwnic i stropu nad ostatnią kondygnacją mieszkalną;
3. wymiana stolarki okiennej i drzwiowej;
4. wykonanie instalacji c.o. w mieszkaniach nr 1, 5 i 11 wraz z likwidacją urządzeń grzewczych na paliwo stałe;
5. przebudowa i rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej w mieszkaniach;
6. wydzielenie pomieszczeń łazienek i prace remontowe w mieszkaniach nr 1, 5 i 11;
7. przebudowa i rozbudowa wewnętrznej instalacji wod.-kan.;
8. dobudowa i uporządkowanie przewodów kominowych w budynku;
9. modernizacja instalacji elektrycznej w mieszkaniach nr 1, 5 i 11;
10. wymiana przyłącza wody
11. operat geodezyjny powykonawczy – uzyskanie aktualnych map geodezyjnych z naniesionym wykonanym przyłączem wody (przyłącze musi zostać naniesione do zasobu mapowego Wydziału Geodezji UM Gliwice).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia określa dokumentacja techniczna - Załącznik nr 1.1. do SWZ w zakresie określonym poniżej oraz w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45410000-4 - Tynkowanie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 562050,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 586866,57 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 562050,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VIXUR SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6312657351

7.3.3) Ulica: ul. Zwycięstwa 10

7.3.4) Miejscowość: GLIWICE

7.3.5) Kod pocztowy: 44-100

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 562050,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-10-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane