Wdrożenie systemu klasy ERP w jednostce Gminy Miasta Gdańska w oparciu o zapewnioną przez Zamawiającego technologię.

GDAŃSKIE CENTRUM INFORMATYCZNE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00458151
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00458151/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-10-06 10:28
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-97d27611-e4ec-42e6-8a7e-8bad937143d5
Identyfikator
5833256387
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi wdrażania oprogramowaniaUsługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemówUsługi w zakresie wsparcia technicznegoUsługi rozbudowy oprogramowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00458151 z dnia 2025-10-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wdrożenie systemu klasy ERP w jednostce Gminy Miasta Gdańska w oparciu o zapewnioną przez Zamawiającego technologię.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GDAŃSKIE CENTRUM INFORMATYCZNE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367708720

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. prof. Witolda Andruszkiewicza 5

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-601

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 58 768 82 88

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gdansk.gda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gci.gdansk.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gci-ezamawiajacy.gdansk.gda.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


IT

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wdrożenie systemu klasy ERP w jednostce Gminy Miasta Gdańska w oparciu o zapewnioną przez Zamawiającego technologię.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97d27611-e4ec-42e6-8a7e-8bad937143d5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00458151

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00016663/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Wdrożenie systemu klasy ERP w jednostce Gminy Miasta Gdańska w oparciu o zapewnioną przez zamawiającego technologię. (zakres podstawowy i opcjonalny)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00423224

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ/010/2025/D

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 871544,72 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie systemu klasy ERP w jednostce Gminy Miasta Gdańska w oparciu o zapewnioną przez Zamawiającego technologię.
2. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w ramach Zakresu Podstawowego wraz z możliwością realizacji Zakresu Opcjonalnego.
3. ZAKRES PODSTAWOWY obejmuje świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług polegających na realizacji:
1) prac analitycznych w ramach Analizy,
2) Wdrożenia Systemu,
3) usług Asysty dla Systemu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

72262000-9 - Usługi rozbudowy oprogramowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta przez wykonawcę IT.integro sp. z o. o.
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie, ponieważ cena złożonej oferty w wysokości 1 007 255,36 zł brutto za zamówienie podstawowe przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia podstawowego stanowiącą 400 000,00 zł brutto.
Jednocześnie Zamawiający informuje, że nie może zwiększyć wyżej wskazanej kwoty do ceny oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1007255,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1007255,36 PLN

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca w treści oferty wskazał wartość zamówienia opcjonalnego w wysokości 817 217,92 zł.
2025-10-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi