Modernizacja podjazdu dla niepełnosprawnych przy budynku Bursy Szkolnej 7a
Bursa Szkolna w Ełku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00458215
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00458215/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-10-06 10:42
- Lokalizacja
- Ełk, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9c99e790-4ee0-405f-84c3-b6c1002a2cf0
- Identyfikator
- 8481003245
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00458215 z dnia 2025-10-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja podjazdu dla niepełnosprawnych przy budynku Bursy Szkolnej 7a
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Bursa Szkolna w Ełku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790002895
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 7A
1.5.2.) Miejscowość: Ełk
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 737192083
1.5.8.) Numer faksu: 876216986
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kierownik.gospodarczy@bursa.elk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bursa.elk.pl/bip_bursa/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9c99e790-4ee0-405f-84c3-b6c1002a2cf01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja podjazdu dla niepełnosprawnych przy budynku Bursy Szkolnej 7a2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c99e790-4ee0-405f-84c3-b6c1002a2cf0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00458215
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00021281/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja podjazdu dla niepełnosprawnych przy budynku Bursy Szkolnej 7A
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00431825
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BS.D.2401-15/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 57102,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja podjazdu dla niepełnosprawnych przy budynku Bursy Szkolnej 7a”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Załącznik nr 1 do SWZ – Przedmiar robót. Zakres robót budowlanych obejmuje przede wszystkim:
1) Prace rozbiórkowe;
2) Przygotowanie podłoża cementowego, wyprofilowanie krawędzi stopni schodowych;
3) Położenie posadzki epoksydowej;
4) Uzupełnienie tynków zewnętrznych;
5) Renowacja balustrad i remonty cząstkowe nawierzchni z kostki betonowej;
6) Inne prace ujęte w dokumentacji technicznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
39534000-4 - Przemysłowe pokrycia podłogowe
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert określonego w SWZ nie została złożona żadna oferta, tj. do dnia 06.10.2025 r. godz. 09:00 do Zamawiającego nie wpłynęła jakakolwiek oferta na niniejsze zamówienie. Przedmiotowa sytuacja w kontekście postępowania wypełnia zatem znamiona podstawy unieważnienia postępowania przewidzianej w art. 255 pkt 1 ustawy PZP.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2025-10-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |