„Budowa żłobka w miejscowości Wiązownica”

Gmina Wiązownica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00478964
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00478964/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-30 12:29
Lokalizacja
Wiązownica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-23b77a6d-39dc-11ef-880f-0e435a8a43bc
Identyfikator
7922031567
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznejRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalacje zasilania elektrycznegoInstalacje niskiego napięciaRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie wentylacjiInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie ram drzwiowych i okiennychPokrywanie podłóg i ścianKładzenie i wykładanie podłógKładzenie nawierzchniPokrywanie podłógWykładanie ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie kształtowania placów zabawPompy grzewczeInstalacje słoneczneSłoneczne moduły fotoelektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

ALTERECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNockowa 25, PL · lot 0
3 979 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00478964 z dnia 2024-08-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa żłobka w miejscowości Wiązownica”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiązownica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900364

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska

1.5.2.) Miejscowość: Wiązownica

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-522

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wiazownica.com, inwestycje@wiazownica.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wiazownica.com/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/wiazownica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa żłobka w miejscowości Wiązownica”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-23b77a6d-39dc-11ef-880f-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00478964

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00100784/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa żłobka w m. Wiązownica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00396502

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG3.271.20.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4593697,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pn: „Budowa żłobka w miejscowości Wiązownica” realizowanego w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Aktywny Maluch” 2022-2029.
4.2 Zakres zamówienia obejmuje budowę parterowego budynku żłobka wraz z przyłączami zewnętrznych – wodociągowym, kanalizacyjnym, gazowym i energetycznym, wewnętrznymi instalacjami wod. – kan. c.o. elektryczną, gazową, wentylacją mechaniczną, instalacją PV, instalacją solarną wraz z dostawą i montażem urządzeń placu zabaw, na gruncie działek oznaczonych nr ewid. 1528/1 w m. Wiązownica.
4.3 Realizacja przedmiotu zamówienia będzie przebiegać etapowo:
I etap do osiągnięcia stanu surowego zamkniętego,
II etap roboty wykończeniowe,
III roboty instalacyjne i przyłącza zewnętrzne,
IV zagospodarowanie terenu,
Terminy realizacji poszczególnych etapów określono w Rozdział VI SWZ - Termin i miejsce wykonania zamówienia.
4.4 Parametry techniczne obiektu:
- długość 22,40/26,10 m
- szerokość 12,66/12,24 m
- wysokość 4,29 m.
- powierzchnia użytkowa 418,66 m2
- powierzchnia całkowita 441,20 m2
- powierzchnia zabudowy 534,11 m2
- kubatura 3 296,18 m3
4.5 Zakres zamówienia obejmuje następujące elementy:
- roboty przygotowawcze,
- roboty ziemne,
- fundamenty,
- ściany parteru,
- strop nad parterem,
- dach wraz z pokryciem,
- podłoża i posadzki,
- tynki i okładziny wewnętrzne,
- stolarka okienna i drzwiowa,
- malowanie tynków,
- elewacja i elementy zewnętrzne,
- wentylacja grawitacyjna i mechaniczna (rekuperacja),
- przyłącz wodociągowy,
- przyłącz kanalizacyjny,
- przyłącz gazowy,
- przyłącz energetyczny,
- instalacja solarna,
- instalacja fotowoltaiczna,
- wewnętrzna instalacja c.o.,
- wewnętrzna instalacja wod. - kan.,
- wewnętrzna instalacja elektryczna - oświetleniowa, awaryjna i ewakuacyjna,
- instalacja odgromowa,
- wjazd i utwardzenie terenu (drogi wewnętrzne),
- miejsca postojowe,
- altana śmietnikowa,
- plac zabaw dla dzieci,
4.6 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakresu robót budowlanych niezbędnych do wykonania w ramach przedmiotowego zamówienia określono w następujących dokumentach:
a) Projekt architektoniczno-budowlany,
b) Projekty techniczne branżowe (wykonawcze),
c) Projekt zagospodarowania terenu;
d) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, zwana dalej również
„STWiORB”
UWAGA:
W ramach przedmiotowego postępowania Zamawiający wyłączył z zakresu zamówienia zakup, dostawę i montaż wyposażenia żłobka w meble, zabawki i akcesoria dla dzieci. Postępowanie dotyczące wyposażenia zostanie wszczęte w późniejszym okresie.
4.7 Wszystkie dokumenty opisujące przedmiot zamówienia należy traktować, jako wzajemnie się uzupełniające w tym znaczeniu, że w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek rozbieżności, wieloznaczności lub niejednoznaczności pomiędzy dokumentacją projektową a przedmiarami robót, do wyceny należy przyjąć, że przedmiot zamówienia określa dokumentacja projektowa. Wykonawca nie może ograniczać zakresu swojego zobowiązania wynikającego z umowy w sprawie udzielonego zamówienia publicznego.
Przedmiary robót mają charakter pomocniczy i należy je odczytywać wyłącznie z innymi dokumentami stanowiącymi integralną część niniejszej umowy. Przedmiary robót stanowiące załączniki do SWZ i do niniejszej umowy, z uwagi na ryczałtowy charakter wynagrodzenia stanowią dokument pomocniczy, a podane w przedmiarach podstawy wyceny i ilości prac są orientacyjne.
4.8 Wymagany minimalny okres gwarancji/rękojmi wynosi 36 miesięcy, od dnia odebrania przez Zamawiającego przedmiotu zamówienia i podpisania protokołu odbioru robót, chyba że wykonawca zaoferował dłuższy okres.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421110-8 - Instalowanie ram drzwiowych i okiennych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45432112-2 - Kładzenie nawierzchni

45432130-4 - Pokrywanie podłóg

45432210-9 - Wykładanie ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

42511110-5 - Pompy grzewcze

09332000-5 - Instalacje słoneczne

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3979500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6501357,96 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3979500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALTERECO Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751752809

7.3.4) Miejscowość: Nockowa 25

7.3.5) Kod pocztowy: 39-124

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3979500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 19 miesiące

2024-08-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane