Dostawa wraz z depozytem protez głosowych i zestawów do wszczepiania oraz produktów do zabiegów ucha środkowego
Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00458580
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00458580/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-10-06 12:02
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-78b7c6f5-d5bd-4cc8-a1bf-44c9dfe37b08
- Identyfikator
- 6782680028
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Implanty otolaryngologiczneSztuczna krtań
Wykonawcy
2 przyznane
COLOPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
1 031 961 PLN'GNP MAGNUSSON APARATURA MEDYCZNA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL · lot 1
144 698 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00458580 z dnia 2025-10-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z depozytem protez głosowych i zestawów do wszczepiania oraz produktów do zabiegów ucha środkowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000630161
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: osiedle Na Skarpie 66
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-913
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 622 94 13, 622 92 16
1.5.8.) Numer faksu: 644 47 56
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpubl@zeromski-szpital.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zeromski-szpital.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/9684a41e-9884-4130-9b53-f05581fff2d01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wraz z depozytem protez głosowych i zestawów do wszczepiania oraz produktów do zabiegów ucha środkowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78b7c6f5-d5bd-4cc8-a1bf-44c9dfe37b08
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00458580
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00653682/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Dostawa wraz z depozytem protez głosowych i zestawów do wszczepiania oraz produktów do zabiegów ucha środkowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00391023
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP-271-39/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1020750 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Niskooporowa wszczepialna proteza głosowa2. Niskooporowa wszczepialna proteza głosowa z dodatkowym trzecim kołnierzem
3. Zestaw do pierwotnego wszczepiania protez głosowych
4. Rurka traheostomijna
5. Wymiennik ciepła i wilgoci
Dostawca zobowiązany jest do utworzenia depozytu wyrobów medycznych w ilości i asortymencie wyszczególnionym w załączniku nr 2 do Umowy (projekt umowy stanowi zał. 4 do SWZ).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1a do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33185300-3 - Implanty otolaryngologiczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33185400-4 - Sztuczna krtań
4.5.5.) Wartość części: 831030 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Proteza strzemiączka (średnica 0,5 mm)2. Proteza strzemiączka (średnica 0,6 mm)
3. Proteza do ucha środkowego całkowita
4. Proteza do ucha środkowego częściowa
5. Ostrze
Dostawca zobowiązany jest do utworzenia depozytu wyrobów medycznych w ilości i asortymencie wyszczególnionym w załączniku nr 2 do Umowy (projekt umowy stanowi zał. 4 do SWZ).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1a do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33185300-3 - Implanty otolaryngologiczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33185400-4 - Sztuczna krtań
4.5.5.) Wartość części: 189720 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1031961,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1031961,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1031961,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Coloplast Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272305360
7.3.3) Ulica: Inflancka
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-189
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1031961 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 144698,4 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 144698,4 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 144698,4 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GNP Magnusson Aparatura Medyczna Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393853133
7.3.3) Ulica: Obrońcót Tobruku
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 10-092
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 144698 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
| 2025-10-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |