Remont - rozbudowa drogi pożarowej przy budynku internatu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Bolesława Chrobrego w Chrobrzu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00458700
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00458700/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-06 12:23
Lokalizacja
Chroberz, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5ab5c859-dc17-446d-b8a3-53930cce5ac7
Identyfikator
6621212670
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

Wykonawcy

1 przyznane

SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA W BUSKU-ZDROJUBusko-Zdrój, PL · lot 0
229 971,29 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00458700 z dnia 2025-10-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont - rozbudowa drogi pożarowej przy budynku internatu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Bolesława Chrobrego w Chrobrzu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291156386

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Parkowa 11

1.5.2.) Miejscowość: Chroberz

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-425

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 41 3564003

1.5.8.) Numer faksu: 413564024

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsrchroberz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsrchroberz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5ab5c859-dc17-446d-b8a3-53930cce5ac7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont - rozbudowa drogi pożarowej przy budynku internatu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ab5c859-dc17-446d-b8a3-53930cce5ac7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00458700

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00122603/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont -rozbudowa drogi pożarowej przy budynku internatu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00410601

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSCKR-2710/22/6P/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 195571,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont - rozbudowa drogi pożarowej przy budynku internatu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu
Zakres rzeczowy zadania obejmuje :
1) Prace przygotowawcze i roboty rozbiórkowe ( roboty pomiarowe, rozebranie obrzeży , chodników i nawierzchni z kostki betonowej),
2) Mechaniczne rozebranie podbudowy z kruszywa kamiennego,
3) Demontaż bramy wjazdowej, furtki i stóp fundamentowych,
4) Wywóz gruzu i materiałów podsypkowych z rozbiórki,
5) Wyprofilowanie koryta na całej długości jezdni i i chodników ,
6) Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego o różnym uziarnieniu i zagęszczenie,
7) Wykonanie rowków, podbudowy i obsadzenie krawężników,
8) Położenie nawierzchni z kostki betonowej oraz nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych zgodnie z projektem,
9) Wyrównanie ziemi od linii obrzeży i jezdni, humusowanie i obsianie trawą,
10) Uporządkowanie terenu robót .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 229971,29 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 297565,33 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 229971,29 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Rzemieślnicza

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6550000244

7.3.3) Ulica: Partyzantów 22

7.3.4) Miejscowość: Busko-Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 28-100

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 229971,29 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2025-10-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane