Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Aleksandrowie Kujawskim - Etap I
Gmina Miejska Aleksandrowa Kujawskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00479047
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00479047/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-30 12:44
- Lokalizacja
- Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-033c2667-4e28-4058-9728-b3d494b95f6b
- Identyfikator
- 8911558917
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00479047 z dnia 2024-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Aleksandrowie Kujawskim - Etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Aleksandrowa Kujawskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866382
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słowackiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów Kujawski
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-700
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@aleksandrowkujawski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mst-aleksandrow-kujawski.rbip.mojregion.info/8/strona-glowna-bip.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Aleksandrowie Kujawskim - Etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-033c2667-4e28-4058-9728-b3d494b95f6b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00479047
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00238166/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00409495
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2024.GKM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonawca przyjmuje do wykonania przedmiot umowy, którym jest wykonanie robót budowlanych w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 725 z późn. zm.) w postaci modernizacji Stacji Uzdatniania Wody, przy ul. Narutowicza w Aleksandrowie Kujawskim, 87 - 700 Aleksandrów Kujawski, bez podziału na części, według zakresu określonego w przedmiarze robót, projektach, dokumentacji technicznej i STWiOR, m.in. w szczególności:
a) branża elektryczna
- prace demontażowe,
- rozdzielnicy zasilająco sterującej pracą SUW
- wykonanie instalacji elektrycznych na terenie budynku SUW
- wykonanie nowego oświetlenia hali technologicznej
- podłączenie wymienionych urządzeń na terenie SUW
- montaż układu SZR,
- montaż automatyki zasilania zespołu prądotwórczego
- montaż zespołu prądotwórczego
- prace ziemne,
- pomiary elektryczne i instrukcje,
b) branża budowlana
- rozbiórka elementów konstrukcji,
- wykucia otworów montażowych,
- uzupełnienia, zamurowania ścian,
- przygotowanie fundamentów pod nowe urządzenia, maszyny
- posadzki z płytek gresowych,
c) branża technologiczna
- demontaż istniejacej instalacji,
- instalacje technologiczne,
- montaż urządzeń (zbiorniki filtracyjne, aerator dynamiczny, dmuchawa, zestaw hydroforowy, pompa płuczna, zestaw dozujący podchloryn),
d) rurociągi i armatura
- rurociągi PVC, PCW o śr. zewnętrznej 20, 63, 90, 110, 140, 160, 225, 280-315 mm,
- montaż przepustnic, zaworów zwrotnych, kołnierzowych, zaworów antyskażeniowych itp.,
- dezynfekcja rurociagów, badania wody, rozruch technologiczny SUW,
- instrukcja obsługi, szkolenia,
- i inne;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody
45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej
65111000-4 - Przesył wody pitnej
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
31214500-4 - Elektryczne tablice rozdzielcze
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2298870,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2298870,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |