Przebudowa dróg leśnych w Nadleśnictwie Włocławek

Nadleśnictwo Włocławek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00459500
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00459500/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-06 14:35
Lokalizacja
Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-890d0e7a-be14-4630-9eb3-2ae77437fd8d
Identyfikator
8880008497
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowychRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

Wykonawcy

2 przyznane

WŁOCŁAWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowa Wieś, PL · lot 0
291 654,6 PLN
PGTB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłocławek, PL · lot 1
488 837,46 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00459500 z dnia 2025-10-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg leśnych w Nadleśnictwie Włocławek

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Włocławek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910507855

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ziębia 13

1.5.2.) Miejscowość: Włocławek

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 542349800

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wloclawek@torun.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wloclawek.torun.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_wloclawek

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg leśnych w Nadleśnictwie Włocławek

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-890d0e7a-be14-4630-9eb3-2ae77437fd8d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00459500

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00021965/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa drogi leśnej - dojazdu do szkółki leśnej w Leśnictwie Szkółkarskim Dzilno

1.1.6 Przebudowa drogi leśnej- dojazdu pożarowego nr 37 w Leśnictwie Przyborowo i Kukawy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00396223

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 634546,39 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I zamówienia – Przebudowa drogi leśnej – dojazdu do szkółki leśnej w Leśnictwie Szkółkarskim Dzilno . Przebudowa nawierzchni drogi leśnej będzie polegała na uzupełnieniu ubytków betonem asfaltowym AC 11 W oraz wykonaniu warstwy wiążącej nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego AC 11 W gr. 3 cm i wykonaniu warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego AC 8 S gr. 3 cm. Przed wykonaniem warstwy wiążącej nawierzchni jezdni należy przeprowadzić oczyszczenie mechaniczne jezdni oraz wykonać skropienie międzywarstwowe emulsją asfaltową. Przed wykonaniem warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni należy wykonać skropienie międzywarstwowe emulsją asfaltową.
Zestawienie powierzchni:
a) Jezdnia drogi leśnej: 3.178,91 m2
b) Plac manewrowy przy drodze leśnej: 713,0 m2
c) Mijanki: 264,0 m2
d) Zjazdy: 180,9 m2
e) Pobocza: 836,25 m2.
Szczegółowe wymagania, warunki techniczne związane z realizacją przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja techniczna (w tym projekty, specyfikacje techniczne, opisy techniczne, ślepy kosztorys ofertowy wraz z przedmiarem )

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

4.5.5.) Wartość części: 237117,56 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II zamówienia – Przebudowa drogi leśnej – dojazdu pożarowego nr 37 w Leśnictwie Przyborowo i Kukawy.
Przebudowa nawierzchni jezdni drogi leśnej będzie wykonana w dwóch różnych technologiach. Na odcinkach, gdzie degradację nawierzchni ocenia się jako bardzo głęboką należy wykonać frezowanie istniejącej nawierzchni na głębokość 4 cm i wykonać nawierzchnię ścieralną bitumiczną o gr. 4 cm z betonu asfaltowego AC 11S. Odcinki jezdni drogi leśnej, gdzie degradację ocenia się jako głęboką należy wyremontować w technologii powierzchniowego utrwalenia.. Miejsca, gdzie głębokość uszkodzenia nie przekracza 2 cm należy wykonać poprzez wykonanie natrysku powierzchniowego utrwalenia, natomiast w miejscach o głębokości uszkodzeń powyżej 2 cm, należy wykonać również podbudowę z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie.
Zestawienie powierzchni:
a) Powierzchnia jezdni – przebudowa masą mineralno-bitumiczną: 2.678,75 m2
b) Powierzchnia jezdni – przebudowa powierzchniowym utrwaleniem: 455,00 m2
c) Mijanki- czyszczenie mechaniczne: 2.904,0 m2
d) Powierzchnia poboczy z kruszywa łamanego : 8.925,00 m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

4.5.5.) Wartość części: 397428,83 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 291654,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 373695,61 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 291654,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Włocławskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych sp.zo.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8882461309

7.3.3) Ulica: Nowa Wieś, ul. Jana Pawła II nr 7

7.3.4) Miejscowość: Kruszyn

7.3.5) Kod pocztowy: 87-853

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 291654,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 488837,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 588379,74 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 488837,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PGTB sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8883147489

7.3.3) Ulica: Płocka 15

7.3.4) Miejscowość: Włocławek

7.3.5) Kod pocztowy: 87-800

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 488837,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-10-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane