Zakup wyposażenia hangarowego do obsługi technicznej samolotów PAŻP.
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00479082
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00479082/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-30 12:49
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fcdef9be-82c1-4695-bee3-f2fe3de5d731
- Identyfikator
- 5222838321
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00479082 z dnia 2024-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wyposażenia hangarowego do obsługi technicznej samolotów PAŻP.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140886771
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wieżowa 8
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-147
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@pansa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pansa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/pazp/public/postepowanie?postepowanie=712202691.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zapewnienie służby żeglugi powietrznej, zarządzanie przestrzenią powietrzną oraz zarzadzanie przepływem ruchu lotniczego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup wyposażenia hangarowego do obsługi technicznej samolotów PAŻP.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fcdef9be-82c1-4695-bee3-f2fe3de5d731
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00479082
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00262580/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.14 Zakup wyposażenia hangarowego do obsługi technicznej samolotów PAŻP
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00437176
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 168/PAŻP/2024/AZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 506530,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu wyposażenia hangarowego; przeznaczonego do obsługi samolotu Beechcraft King Air 350i w podziale na 3 części:Część 1. Dostawa sprzętu do obsługi zewnętrznej samolotu
Szczegółowy opis zamówienia dla każdej części znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 42652000-1 - Ręczne narzędzia elektromechaniczne
4.5.5.) Wartość części: 316491 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu wyposażenia hangarowego; przeznaczonego do obsługi samolotu Beechcraft King Air 350i w podziale na 3 części:Część 2. Dostawa sprzętu elektronicznego i mechanicznego do obsługi samolotu;
Szczegółowy opis zamówienia dla każdej części znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42652000-1 - Ręczne narzędzia elektromechaniczne
4.5.5.) Wartość części: 157588,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu wyposażenia hangarowego; przeznaczonego do obsługi samolotu Beechcraft King Air 350i w podziale na 3 części:Część 3. Dostawa narzędzi do obsługi samolotu.
Szczegółowy opis zamówienia dla każdej części znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42652000-1 - Ręczne narzędzia elektromechaniczne
4.5.5.) Wartość części: 148953,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego, dla części nr 1 – Dostawa sprzętu do obsługi zewnętrznej samolotu, złożono 1 ofertę, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3) w związku z art. 226 ust. 1 pkt 6) ustawy.
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego, dla części nr 2 – Dostawa sprzętu elektronicznego i mechanicznego do obsługi samolotu, złożono 1 ofertę, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3) w związku z art. 226 ust. 1 pkt 6) ustawy.
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego, dla części nr 3 – Dostawa narzędzi do obsługi samolotu, złożono 1 ofertę, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3) w związku z art. 226 ust. 1 pkt 6) ustawy.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego, dla części nr 1 – Dostawa sprzętu do obsługi zewnętrznej samolotu, złożono 1 ofertę, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3) w związku z art. 226 ust. 1 pkt 6) ustawy.
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego, dla części nr 2 – Dostawa sprzętu elektronicznego i mechanicznego do obsługi samolotu, złożono 1 ofertę, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3) w związku z art. 226 ust. 1 pkt 6) ustawy.
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego, dla części nr 3 – Dostawa narzędzi do obsługi samolotu, złożono 1 ofertę, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3) w związku z art. 226 ust. 1 pkt 6) ustawy.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego, dla części nr 1 – Dostawa sprzętu do obsługi zewnętrznej samolotu, złożono 1 ofertę, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3) w związku z art. 226 ust. 1 pkt 6) ustawy.
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego, dla części nr 2 – Dostawa sprzętu elektronicznego i mechanicznego do obsługi samolotu, złożono 1 ofertę, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3) w związku z art. 226 ust. 1 pkt 6) ustawy.
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego, dla części nr 3 – Dostawa narzędzi do obsługi samolotu, złożono 1 ofertę, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3) w związku z art. 226 ust. 1 pkt 6) ustawy.
| 2024-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |