Modernizacja drogi powiatowej nr 2116Z – odcinek nr 4 (km 2+980,86 – 5+338,31)

Powiat Myśliborski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00459981
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00459981/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-07 07:52
Lokalizacja
Myślibórz, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ddce613e-e4aa-4b19-8bd3-f6031ad7993a
Identyfikator
5971628152
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

PANKAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMarcelin 19, PL · lot 0
505 674,45 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00459981 z dnia 2025-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi powiatowej nr 2116Z – odcinek nr 4
(km 2+980,86 – 5+338,31)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Myśliborski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967320

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Północna 15

1.5.2.) Miejscowość: Myślibórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-300

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiatmysliborski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatmysliborski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://cuwmysliborz.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi powiatowej nr 2116Z – odcinek nr 4
(km 2+980,86 – 5+338,31)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ddce613e-e4aa-4b19-8bd3-f6031ad7993a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00459981

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00026156/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja drogi powiatowej nr 2116Z - odcinek nr 4 (km 2+980,86 - 5+338,31)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00389297

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUW.131.57.2025.KpK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja drogi powiatowej nr 2116Z – odcinek nr 4 (km. 2+980,86 – 5+338,31) bez ingerencji w skrzyżowanie z drogą wojewódzką poprzez zastosowanie podwójnego powierzchniowego utrwalenia istniejącej bitumicznej nawierzchni drogi.
2. Inwestycja zlokalizowana jest w województwie zachodniopomorskim, powiecie myśliborskim na działkach: nr 553/1 obręb Karsko, nr 393 obręb Łubianka, nr 76 obręb Okunie na ter. Gmin Nowogródek Pom. i Barlinek.
3. Inwestycja polegać będzie na modernizacji nawierzchni drogi poprzez zastosowanie podwójnego powierzchniowego utrwalenia istniejącej bitumicznej nawierzchni drogi, poprzedzonym remontem punktowym jej uszkodzeń. Nawierzchnia zjazdów wykonana będzie w technologii bitumicznej.
4. Inwestycją objęty jest odcinek drogi o długości ok. 2360 m. Odcinek drogi objęty zadaniem przebiega w części zalesionej a istniejąca nawierzchnia drogi znajduje się w złym stanie technicznym. Zauważalne są liczne wykruszenia i wyrwy w istniejącej nawierzchni, systematycznie uzupełniane żwirem i emulsją asfaltową. Krawędzie bitumiczne nawierzchni częściowo się zapadają i wykruszają. Brak normowych spadków poprzecznych jak i podłużnych i są one nieuregulowane. Woda zbiera się w lokalnych zaniżeniach jezdni oraz wszelkich ubytkach nawierzchni powodując jej dalszą degradację.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji projektowej (STWiOR, SST, Opis przedmiotu zamówienia, przedmiarze) stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 505674,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 568997,31 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 505674,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PANKAS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5220101958

7.3.3) Ulica: -

7.3.4) Miejscowość: Marcelin

7.3.5) Kod pocztowy: 78-422

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Transport, usługi, handel,skład opału, materiałów budowlanych, skup złomu, handel obwoźny, usługi asenizacyjne i koparkowe Tadeusz Decka, Osiedle Kwiatowe 4, 83-132 Morzeszczyn - prace bitumiczne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 505674,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane