„ Przebudowa drogi powiatowej nr 3340D na odcinku Bardo - Przyłęk km 14+964 - 17+250 ”

Zarząd Dróg Powiatowych w Ząbkowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00460081
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00460081/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-07 08:29
Lokalizacja
Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8cea1007-2bad-45cc-a6e6-8b2c244e439b
Identyfikator
8871562797
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych

Wykonawcy

1 przyznane

EUROVIA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNABielany Wrocławskie, PL · lot 0
10 486 736,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00460081 z dnia 2025-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„ Przebudowa drogi powiatowej nr 3340D na odcinku Bardo - Przyłęk
km 14+964 - 17+250 ”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Ząbkowicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890723841

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Daleka 19

1.5.2.) Miejscowość: Ząbkowice Śląskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 74 8151-657

1.5.8.) Numer faksu: 74 8151-657

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdp-zabkowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp-zabkowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8cea1007-2bad-45cc-a6e6-8b2c244e439b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


ZARZĄDZANIE DROGAMI

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„ Przebudowa drogi powiatowej nr 3340D na odcinku Bardo - Przyłęk
km 14+964 - 17+250 ”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8cea1007-2bad-45cc-a6e6-8b2c244e439b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00460081

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00014675/25/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.23 .„ Przebudowa drogi powiatowej nr 3340D na odcinku Bardo - Przyłęk km 14+964 - 17+25050 ”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00384246

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.251.30.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 10486736,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W zakresie robót do wykonania są:
- roboty przygotowawcze
- odwodnienie drogi
- budowa ciągu pieszo –rowerowego
- przebudowa jezdni
- urządzenia BRD
- oświetlenie drogi
- tablica informacyjna jednostronna - 2szt. ( art. 35d z dnia 27 sierpnia 2009 o finansach publicznych ze zm. zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 07.05.2021 w sprawie określania działań informacyjnych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub państwowych funduszy celowych Dz.U.2021 r. poz. 953 §2 pkt.1 lit a oraz §5 ust3 pkt 1 i ust 9 pkt 1 lit.b. ze zm.)
W zakresie robót do wykonania są:
- prace zabezpieczające miejsca prowadzonych robót przed osobami postronnymi wraz
z właściwym oznakowaniem,
- opracowanie projektu czasowej organizacji ruchu wraz z jej zatwierdzeniem przez organ zarządzający ruchem- Starostę Ząbkowickiego oraz wdrożenie na czas realizacji zadania,
- organizacja placu budowy m.in. uzyskania zgody na zajecie ulic i chodników na czas budowy oraz korzystanie z nieruchomości sąsiedniej należy do obowiązków wykonawcy i stanowi jego
koszt,
- w przypadku kolizji z istniejącym drzewostanem do obowiązków Wykonawcy należy uzyskanie zezwolenia na jego usunięcie zgodnie z obowiązującymi przepisami i stanowi jego koszt,
- wszystkie prace kolizyjne i związane z odbiorami technicznymi w stosunku do infrastruktury elektroenergetycznej, telekomunikacyjnej, ciepłowniczej, wodociągowej, kanalizacyjnej oraz drogowej należy wykonać zgodnie z wytycznymi wskazanymi w uzgodnieniach branżowych zawartych w dokumentacji technicznej; prace te należą do obowiązków wykonawcy i stanowią jego koszt.
Z uwagi, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty będzie opierać się winien na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej. Przedmiar ma charakter pomocniczy. Niedopuszczalne jest stosowanie upustów i rabatów. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia jeżeli roboty te były ujęte w dokumentacji lub STWIORB.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12682245,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10486736,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EUROVIA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272885401

7.3.3) Ulica: ul. Irysowa 1

7.3.4) Miejscowość: Bielany Wrocławskie

7.3.5) Kod pocztowy: 55-040

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10486736,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30
2025-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane