Usługa sekwencjonowania RNA za pomocą NGS oraz najem w siedzibie Wykonawcy urządzenia analitycznego - spektrometru mas sprzężonego z chromatografem cieczowych (nanoLC-MS/MS)

Politechnika Łódzka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00479166
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00479166/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-30 13:05
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7d3f3e6e-17d1-45cd-b03e-254af7094eac
Identyfikator
7270021895
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi laboratoryjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00479166 z dnia 2024-08-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa sekwencjonowania RNA za pomocą NGS oraz najem w siedzibie Wykonawcy urządzenia analitycznego - spektrometru mas sprzężonego z chromatografem cieczowych (nanoLC-MS/MS)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Łódzka

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Mechaniczny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001583

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stefanowskiego 1/15

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-924

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp.w1@info.p.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mechaniczny.p.lodz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.zp.p.lodz.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa sekwencjonowania RNA za pomocą NGS oraz najem w siedzibie Wykonawcy urządzenia analitycznego - spektrometru mas sprzężonego z chromatografem cieczowych (nanoLC-MS/MS)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d3f3e6e-17d1-45cd-b03e-254af7094eac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00479166

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00075692/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Usługa sekwencjonowania RNA za pomocą NGS oraz najem w siedzibie Wykonawcy urządzenia analitycznego - spektrometru mas sprzężonego z chromatografem cieczowych (nanoLC-MS/MS)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt "Wdrażanie innowacyjnych metod oceny bezpieczeństwa oraz zrównoważonego rozwoju chemikaliów i materiałów, szczególnie nanomateriałów, w Unii Europejskiej (CheMatSustain)." Program Unii Europejskiej na rzecz badań i innowacji Horyzont Europa na lata 2021-2027 nr 101137990

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00418766

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: W1/ZP-19/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa sekwencjonowania RNA za pomocą NGS wraz z analizą bioinformatyczną oraz najem w siedzibie Wykonawcy urządzenia analitycznego - spektrometru mas sprzężonego z chromatografem cieczowych (nanoLC-MS/MS)

4.5.3.) Główny kod CPV: 71900000-7 - Usługi laboratoryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego - Kierownik Zamawiającego podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 56 ust 2 pkt. 3 ustawy pzp, w sytuacji, gdy brał udział w dokonaniu istotnych dla postępowania a niemożliwych do powtórzenia czynności, w szczególności przygotowaniu Opisu Przedmiotu Zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 457560,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 457560,00 PLN

2024-08-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi