Dostawa ciągnika do nauki jazdy

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. ADAMA MICKIEWICZA W RADYMNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00460322
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00460322/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-07 09:27
Lokalizacja
Radymno, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-390ba567-75f2-48f8-8ff6-3f2d95bd6835
Identyfikator
7921882599
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ciągniki

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00460322 z dnia 2025-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa ciągnika do nauki jazdy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. ADAMA MICKIEWICZA W RADYMNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650959475

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Złota Góra 13

1.5.2.) Miejscowość: Radymno

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-550

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@radymno.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zsckr.radymno.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-390ba567-75f2-48f8-8ff6-3f2d95bd6835

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa ciągnika do nauki jazdy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-390ba567-75f2-48f8-8ff6-3f2d95bd6835

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00460322

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00160942/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup ciągnika do nauki jazdy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00344986

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSCKR.271.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 210000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego fabrycznie nowego ciągnika rolniczego z homologacją, przystosowany do prowadzenia nauki jazdy kat. T, z roku produkcji nie wcześniejszego jak 2024, o mocy silnika 70-100 KM, kompletnego i wolnego od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, dopuszczonego do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z obowiązującymi przepisami, zwłaszcza przepisami Ustawy o kierujących pojazdami z dnia 5 stycznia 2011 r. (Dz.U.2024.1210 t.j.), Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 24 listopada 2023r. w sprawie egzaminowania osób ubiegających się o uprawienia do kierowania pojazdami, szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez egzaminatorów oraz wzorów dokumentów stosowanych w tych sprawach (Dz. U. 2023 poz. 2659); Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz.U.2024.502 t.j.) oraz Ustawie z dnia 20 czerwca 1997r. Prawo o ruchu drogowym (Dz.U.2024.1251 t.j.).

4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 5 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 16700000-2 - Ciągniki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego gdyż cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 293970,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 330000,00 PLN

2025-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy