Usługa cateringowa dla dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 19 w Chorzowie, do oddziałów mieszczących się przy ul. Farnej 5, w roku szkolnym 2024/2025
Przedszkole nr 19 w Chorzowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00479198
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00479198/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-30 13:13
- Lokalizacja
- Chorzów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-45f06303-3556-497b-bb6a-10843f9febc5
- Identyfikator
- 6271176381
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00479198 z dnia 2024-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa cateringowa dla dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 19 w Chorzowie, do oddziałów mieszczących się przy ul. Farnej 5, w roku szkolnym 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedszkole nr 19 w Chorzowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241777331
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Karpacka 15
1.5.2.) Miejscowość: Chorzów
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-506
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 /246 41 62
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p19@chorzow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przedszkole19.bip.chorzow.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zefo-chorzow.ezamawiajacy.pl/pn/ZEFOCHORZ/demand/170084/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa cateringowa dla dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 19 w Chorzowie, do oddziałów mieszczących się przy ul. Farnej 5, w roku szkolnym 2024/20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45f06303-3556-497b-bb6a-10843f9febc5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00479198
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019891/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Usługa cateringowa dla dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 19 w Chorzowie, do oddziałów mieszczących się przy ul. Farnej 5, w roku szkolnym 2024/2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00450841
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/P19/II/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 222387,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringowa – przygotowanie i dostawa gotowych posiłków dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat), które uczęszczają do Przedszkola nr 19 w Chorzowie, do oddziałów mieszczących się przy III Liceum Ogólnokształcącym w Chorzowie, ul. Farna 5. Przedmiot zamówienia obejmuje przygotowanie trzech posiłków dziennie tj. śniadanie, obiad (zupa + drugie danie) i podwieczorek dla grupy około 75 dzieci, w okresie od dnia 02.09.2024 r. do dnia 31.08.2025 r. (z wyłączeniem jednego miesiąca wakacyjnego – lipiec lub sierpień, w zależności od pełnienia przez Przedszkole dyżuru) – co stanowi około 230 dni. Posiłki będą dostarczane w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy oraz dni wolnych od zajęć opiekuńczych w przedszkolu. Liczba dzieci korzystających z posiłków może ulegać wahaniom w ciągu okresu obowiązywania umowy. Ilość posiłków będzie się zmieniać w zależności od frekwencji dzieci lub zmiany deklaracji rodziców zgłaszających chęć żywienia dzieci. Średnia dzienna liczba posiłków wyniesie ok. 60, przy czym ilość posiłków nie może być większa niż dla 75 dzieci dziennie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 216108,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 218730,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 216108,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PUPH Pietruszka Daria Bartosik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6462103482
7.3.3) Ulica: Kasztanowa 11e
7.3.4) Miejscowość: Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 43-227
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 216108,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-02 do 2025-08-31| 2024-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |