„ Dostawa fabrycznie nowego aeratora wgłębnego z osprzętem”

WROCŁAWSKI TOR WYŚCIGÓW KONNYCH - PARTYNICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00461008
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00461008/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-07 11:45
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e2287af9-3427-43b5-82dc-49dc99ef541c
Identyfikator
8992745901
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Maszyny rolniczeBrony, spulchniarki, kultywatory, brony chwastowniki lub glebogryzarki

Wykonawcy

1 przyznane

PROGRASS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTrzciana, PL · lot 0
263 835 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00461008 z dnia 2025-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„ Dostawa fabrycznie nowego aeratora wgłębnego z osprzętem”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WROCŁAWSKI TOR WYŚCIGÓW KONNYCH - PARTYNICE

1.3.) Oddział zamawiającego: Wrocławski Tor Wyścigów Konnych - Partynice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 022204984

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zwycięska 2

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-033

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 713334519

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ewa.lugowska@torpartynice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.torpartynice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e2287af9-3427-43b5-82dc-49dc99ef541c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Sport, Rekreacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„ Dostawa fabrycznie nowego aeratora wgłębnego z osprzętem”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2287af9-3427-43b5-82dc-49dc99ef541c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00461008

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00047197/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawa aeratora głębokiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00432203

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WTWK-Partynice ZP/PN/03/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1( jednej) sztuki fabrycznie nowego aeratora wgłębnego z osprzętem dla Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych- Partynice, wyprodukowanego w 2025 r.
2. Oznaczenie przedmiotu zamówienia we Wspólnym Słowniku Zamówień ( CPV)- przedmiot główny:16000000-5 Maszyny rolnicze; 16120000-2 Brony, spulchniarki, kultywatory.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia a także wymagania stawiane Wykonawcy przy realizacji zamówienia zostały określone w projekcie umowy stanowiącym załącznik 4 do SWZ oraz w Specyfikacji Technicznej stanowiącej załącznik nr 1.1 do SWZ.
4. Zamawiający wymaga udzielenia min. 24 miesięcy gwarancji na zakupiony aerator wgłębny, licząc od daty protokolarnego odbioru. Na potwierdzenie spełnienia powyższych wymagań, Wykonawca składa w ofercie oświadczenie o czasie udzielonej gwarancji (gwarancja stanowi kryterium oceny ofert).
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1( jednej) sztuki fabrycznie nowego aeratora wgłębnego z osprzętem dla Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych- Partynice, wyprodukowanego w 2025 r.
2. Oznaczenie przedmiotu zamówienia we Wspólnym Słowniku Zamówień ( CPV)- przedmiot główny:16000000-5 Maszyny rolnicze; 16120000-2 Brony, spulchniarki, kultywatory.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia a także wymagania stawiane Wykonawcy przy realizacji zamówienia zostały określone w projekcie umowy stanowiącym załącznik 4 do SWZ oraz w Specyfikacji Technicznej stanowiącej załącznik nr 1.1 do SWZ.
4. Zamawiający wymaga udzielenia min. 24 miesięcy gwarancji na zakupiony aerator wgłębny, licząc od daty protokolarnego odbioru. Na potwierdzenie spełnienia powyższych wymagań, Wykonawca składa w ofercie oświadczenie o czasie udzielonej gwarancji (gwarancja stanowi kryterium oceny ofert).

4.5.3.) Główny kod CPV: 16000000-5 - Maszyny rolnicze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

16120000-2 - Brony, spulchniarki, kultywatory, brony chwastowniki lub glebogryzarki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 263835,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 263835,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 263835,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ProGrass Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6772299226

7.3.3) Ulica: Trzciana 489

7.3.4) Miejscowość: Trzciana

7.3.5) Kod pocztowy: 32-733

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 263835,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2025-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy