Modernizacja centrum rekreacyjno-sportowego przy SP3 - II postępowanie

Szkoła Podstawowa nr 3 im. K. Makuszyńskiego z Oddziałmi Mistrzostwa Sportowego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00461416
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00461416/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-07 12:54
Lokalizacja
Stargard, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1a89fbb1-80f0-4914-8bcf-1aa1b82e6cb1
Identyfikator
8541136235
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie kształtowania placów zabawWyposażenie placów zabawRoboty w zakresie kształtowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ PIOTROWSKIMałkinia Górna, PL · lot 0
470 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00461416 z dnia 2025-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja centrum rekreacyjno-sportowego przy SP3 - II postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 3 im. K. Makuszyńskiego z Oddziałmi Mistrzostwa Sportowego

1.3.) Oddział zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 3

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000238983

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: B. Limanowskiego 7,9

1.5.2.) Miejscowość: Stargard

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-110

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp3.stargard.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sp3.stargard.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_stargard/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja centrum rekreacyjno-sportowego przy SP3 - II postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a89fbb1-80f0-4914-8bcf-1aa1b82e6cb1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00461416

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00181580/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja centrum rekreacyjno-sportowego przy SP3

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00298281

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP3.261.02.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wszystkich niezbędnych robót związanych
z modernizacją dwóch placów zabaw przy Szkole Podstawowej nr 3 w Stargardzie, w
granicach i w zakresie określonym przez projekt budowlany i SIWZ, a w tym między
innymi:
przygotowanie i wyrównanie terenu,
wykonanie nawierzchni bezpiecznej, zgodnie z załączonym projektem,
montaż obrzeży zabezpieczających nawierzchnię (np. z betonu, gumy lub drewna),
montaż elementów zabawowych (np. huśtawka podwójna, zjeżdżalnia, zestaw
wspinaczkowy, karuzela itp.),
montaż małej architektury (np. ławki, kosze na śmieci),
zagospodarowanie terenu po zakończeniu prac (np. uzupełnienie trawnika,
uporządkowanie).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 470000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 532098 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 470000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Royal Play

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7591634035

7.3.4) Miejscowość: Małkina Górna

7.3.5) Kod pocztowy: 07-320

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 470000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-02
2025-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane