Kompleksowa organizacja i obsługa wizyt studyjnych

NARODOWY INSTYTUT WOLNOŚCI - CENTRUM ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00461498
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00461498/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-10-07 13:10
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ea5065a5-6a00-4d3f-9429-fb0bba4b8f40
Identyfikator
7010780575
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Organizacja wycieczekUsługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznejUsługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży

Wykonawcy

2 przyznane

SUN&MORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL · lot 0
65 800 PLN
GMSYNERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRźgów · lot 1
234 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00461498 z dnia 2025-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa organizacja i obsługa wizyt studyjnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NARODOWY INSTYTUT WOLNOŚCI - CENTRUM ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368854582

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II 12

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-124

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@niw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niw.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://niw.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa organizacja i obsługa wizyt studyjnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea5065a5-6a00-4d3f-9429-fb0bba4b8f40

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00461498

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00282988/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 kompleksowa organizacja wizyt studyjnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00364728

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3/TP/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 zamówienia: Kompleksowa organizacja i obsługa 4 - dniowej wizyty studyjnej w Czechach dla 20 uczestników.
Do zadań Wykonawcy należeć będzie zapewnienie usług w zakresie:
- Realizacji szczegółowego planu wizyty studyjnej, zgodnie z harmonogramem ustalonym z Zamawiającym;
- Zapewnienie transportu z Polski do Czech;
- Zapewnienie transportu lokalnego w Pradze;
- Zapewnienie zakwaterowania uczestników wizyty w hotelach o standardzie co najmniej trzygwiazdkowym z uwzględnieniem lokalizacji dogodnej względem planu wizyty;
- Zapewnienie pełnego wyżywienia uczestników (3 śniadania, 4 lunche, 4 kolacje);
- Zapewnienie ubezpieczenia dla uczestników wizyty studyjnej;
- Zapewnienie przewodnika i organizacja zwiedzania najważniejszych atrakcji turystycznych Pragi;
- Zapewnienie kompleksowej obsługi koordynacyjnej i organizacyjnej wizyty, w tym bieżącej opieki nad grupą oraz dbałości o realizację programu.
UWAGA: Zamawiający wymaga, aby każda z funkcji realizowanych w ramach wizyty studyjnej (koordynator, przewodnik, kierowca) była pełniona przez odrębną osobę. Niedopuszczalne jest łączenie tych funkcji przez jedną osobę.
Celem powyższego zastrzeżenia jest zapewnienie stałej dostępności personelu odpowiedzialnego za poszczególne obszary organizacyjne oraz zapewnienie należytej jakości realizacji zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

63000000-9 - Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży

4.5.5.) Wartość części: 99785,77 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kompleksowa organizacja i obsługa 5-dniowej wizyty studyjnej do Irlandii (Dublin i Kilkenny) dla 32 uczestników.
Do zadań Wykonawcy należeć będzie zapewnienie usług w zakresie:
- Realizacji szczegółowego planu wizyty studyjnej, zgodnie z harmonogramem ustalonym z Zamawiającym;
- Zarezerwowania i wykupienia biletów lotniczych dla uczestników;
- Zapewnienia transportu na terenie Irlandii podczas wizyty;
- Zapewnienia zakwaterowania uczestników wizyty w hotelach: w Dublinie i w Kilkenny;
- Zapewnienia pełnego wyżywienia podczas wizyty (4 śniadania, 4 lunche, 4 kolacje)
- Zapewnienia przewodnika po Dublinie i organizacji zwiedzania głównych atrakcji.
- Zapewnienia ubezpieczenia dla uczestników wizyty;
- Zapewnienia obsługi koordynacyjnej i organizacyjnej wizyty;
- Zapewnianie tłumacza podczas spotkań z organizacjami.
UWAGA: Zamawiający wymaga, aby każda z funkcji realizowanych w ramach wizyty studyjnej (koordynator, przewodnik, tłumacz, kierowca) była pełniona przez odrębną osobę. Niedopuszczalne jest łączenie tych funkcji przez jedną osobę.
Celem powyższego zastrzeżenia jest zapewnienie stałej dostępności personelu odpowiedzialnego za poszczególne obszary organizacyjne oraz zapewnienie należytej jakości realizacji zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

63000000-9 - Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży

4.5.5.) Wartość części: 347000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 65800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 135000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 65800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sun&More Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8513151613

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 65800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 234000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 415000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 234000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GMSYNERGY Sp. z.o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7282791624

7.3.4) Miejscowość: Rzgów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 234000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2025-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi