ZABRZAŃSKI BUDŻET OBYWATELSKI: Cz1 Wykonanie prac budowlanych w Parku im. Jana Pawła II w Zabrzu Cz2 Wykonanie prac budowlanych w Zabrzu w rejonie zbiegu ulic Cieszyńskiej i Jarosława Dąbrowskiego..

Jednostka Gospodarki Nieruchomościami

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00461527
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00461527/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-07 13:14
Lokalizacja
Zabrze, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b48cbed4-d25a-4d7f-8aad-5126f0a46eb3
Identyfikator
6482568497
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawWyposażenie parków i placów zabawRoboty budowlane w zakresie parków rozrywkiRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychUsługi instalowania sprzętu do ćwiczeń fizycznychUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00461527 z dnia 2025-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ZABRZAŃSKI BUDŻET OBYWATELSKI: Cz1 Wykonanie prac budowlanych w Parku im. Jana Pawła II w Zabrzu Cz2 Wykonanie prac budowlanych w Zabrzu w rejonie zbiegu ulic Cieszyńskiej i Jarosława Dąbrowskiego..

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Jednostka Gospodarki Nieruchomościami

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240235355

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Warszawski 10

1.5.2.) Miejscowość: Zabrze

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-800

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@jgnzabrze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.jgn.zabrze.magistrat.pl/engine//bip/455/0

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jgnzabrze.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZABRZAŃSKI BUDŻET OBYWATELSKI: Cz1 Wykonanie prac budowlanych w Parku im. Jana Pawła II w Zabrzu Cz2 Wykonanie prac budowlanych w Zabrzu w rejonie zbiegu ulic Cieszyńskiej i Jarosława Dąbrowskiego..

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b48cbed4-d25a-4d7f-8aad-5126f0a46eb3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00461527

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038425/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 ZABRZAŃSKI BUDŻET OBYWATELSKI: Cz1 Wykonanie prac budowlanych w Parku im. Jana Pawła II w Zabrzu Cz2 Wykonanie prac budowlanych w Zabrzu w rejonie zbiegu ulic Cieszyńskiej i Jarosława Dąbrowskiego..

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00432281

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.340.30.II-18.2025.OT

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 440480,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie prac budowlanych w Parku im. Jana Pawła II w Zabrzu (działki nr 1424/1, 1426/1, 1425/1, 1429/1) związanych z zadaniem inwestycyjnym pn.: "Modernizacja placów zabaw parku rekreacyjno- sportowym im. Jana Pawła II“.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

45212130-6 - Roboty budowlane w zakresie parków rozrywki

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

51121000-6 - Usługi instalowania sprzętu do ćwiczeń fizycznych

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.5.5.) Wartość części: 141569,22 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie prac budowlanych w Zabrzu w rejonie zbiegu ulic Cieszyńskiej i Jarosława Dąbrowskiego (działki nr 3975/42, nr 8034/36, nr 2033/42 i nr 1551/42) w związku z zadaniem inwestycyjnym pn.: "Poprawa wizerunku terenu w okolicy skrzyżowania ulic Cieszyńskiej z ulicą Dąbrowskiego”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

45212130-6 - Roboty budowlane w zakresie parków rozrywki

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

51121000-6 - Usługi instalowania sprzętu do ćwiczeń fizycznych

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.5.5.) Wartość części: 298911,31 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożona żadnej oferty

2025-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane