Rozbiórka powierzchni uszczelnionych i zagospodarowanie terenu działek nr 352, 351/1, 355 obr. 65 przy ul. Piotra Wysockiego w Legionowie
Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00463121
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00463121/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-10-08 10:39
- Lokalizacja
- Legionowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9e839d8f-9fb8-4314-92ae-cc7bbf20a985
- Identyfikator
- 5361923243
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00463121 z dnia 2025-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka powierzchni uszczelnionych i zagospodarowanie terenu działek nr 352, 351/1, 355 obr. 65 przy ul. Piotra Wysockiego w Legionowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524832
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: marsz. Józefa Piłsudskiego 41
1.5.2.) Miejscowość: Legionowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-120
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 227663491
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.legionowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.legionowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/legionowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbiórka powierzchni uszczelnionych i zagospodarowanie terenu działek nr 352, 351/1, 355 obr. 65 przy ul. Piotra Wysockiego w Legionowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e839d8f-9fb8-4314-92ae-cc7bbf20a985
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00463121
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00016562/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.31 Rozbiórka powierzchni uszczelnionych i wprowadzenie błękitno-zielonej infrastruktury na terenie Osiedla Jagiellońska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00418942
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Rz.271.43.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na rozbiórce powierzchni uszczelnionych i zagospodarowanie terenu działek nr 352, 351/1, 355 obr. 65 przy ul. Piotra Wysockiego w Legionowie.
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie następujących prac:
część 1 (objęta dofinansowaniem z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach programu „Mazowsze dla klimatu 2025”):
a) rozbiórka powierzchni uszczelnionych wraz z utylizacją materiału (ok. 802m2),
b) wykonanie nawierzchni mineralnej z lepiszczem żywicznym na ciągach pieszych (ok. 468m2),
c) wykonanie nawierzchni mineralnej pod istniejącymi urządzeniami siłowni plenerowej (ok. 132m2),
d) roboty ziemne i profilowanie terenu,
e) roboty agrotechniczne, przygotowanie podłoża do sadzenia roślin,
f) dostawa i wykonanie nasadzeń drzew, krzewów, bylin, traw ozdobnych wraz z ściółkowaniem korą,
g) wykonanie trawników wraz z obrzeżami oddzielającymi je od nasadzeń,
h) pielęgnacja nasadzeń w okresie gwarancji.
Część 2:
a) rozbiórka nawierzchni mineralno-bitumicznej w rejonie istniejącego boiska wraz z utylizacją materiału (ok. 658m2),
b) wykonanie odcinka chodnika z nawierzchni mineralnej z lepiszczem żywicznym (ok. 55m2),
c) wykonanie nawierzchni mineralnej pod istniejącymi urządzeniami street workout (ok. 100m2)
d) wykonanie nawierzchni chodnika z kostki betonowej bezfazowej (ok. 330 m2),
e) wymianę nawierzchni piaskowej w obrębie strefy bezpieczeństwa istniejącej trampoliny (ok 15 m2), na inną spełniającą wymogi bezpieczeństwa np. (trawa syntetyczna, nawierzchnia poliuretanowa),
f) wykonanie podbudowy z kruszywa i nawierzchni poliuretanowej boiska do piłki siatkowej (ok.190m2) i koszykowej 3x3 (ok.130m2),
g) przygotowanie podłoża do sadzenia roślin,
h) dostawa i wykonanie nasadzeń bylin, krzewów i traw ozdobnych wraz z ściółkowaniem korą,
i) pielęgnacja nasadzeń w okresie gwarancji,
j) prace towarzyszące, w tym: demontaż i montaż obiektów małej architektury.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
77300000-3 - Usługi ogrodnicze
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.| 2025-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |