„Rozbudowa infrastruktury parkingowej - parking przy ul. Kameralnej w Józefosławiu”
Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00463216
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00463216/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-10-08 10:56
- Lokalizacja
- Piaseczno, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-404cac4e-6fad-4b0e-922f-9c61b6246ba1
- Identyfikator
- 1231210962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00463216 z dnia 2025-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa infrastruktury parkingowej - parking przy ul. Kameralnej w Józefosławiu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891289
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@piaseczno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-404cac4e-6fad-4b0e-922f-9c61b6246ba11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowa infrastruktury parkingowej - parking przy ul. Kameralnej w Józefosławiu”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-404cac4e-6fad-4b0e-922f-9c61b6246ba1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00463216
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00040615/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.32 Rozbudowa infrastruktury parkingowej - parking przy ul. Kameralnej w Józefosławiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00380886
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: spr.84/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia
„Rozbudowa infrastruktury parkingowej - parking przy ul. Kameralnej w Józefosławiu”
Zakres rzeczowy robót:
W ramach zadania wykonany zostanie parking przy ul. Kameralnej. Parking o nawierzchni dróg manewrowych z kostki betonowej brukowej. Miejsca postojowe wykonane będą z betonowych płyt ażurowych obsianych trawą. Wraz z nawierzchnia parkingu zostanie wykonane odwodnienie oraz oświetlenie parkingu.
2) Roboty budowlane będące przedmiotem niniejszego zamówienia, mają być realizowane zgodnie
z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącymi do SWZ z projektowanymi postanowieniami umowy wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty, przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający zawiadamia, że w/w przetarg został unieważniony na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty, tj. firmy MIG-BUD Sp. z o.o., ul. Kościelna Góra 29, 96-523 Nowa Sucha przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający na sfinansowanie niniejszego zamówienia publicznego zamierzał przeznaczyć kwotę 730 000,00 zł brutto, a oferta najkorzystniejsza została złożona za cenę 846 069,40 zł brutto, a Zamawiający nie zwiększył tej kwoty do oferty najkorzystniejszej.
1.Oferta została złożona, ale nie zawiera prawidłowego formularza i nie można odczytać z niego danych.
2.MIG-BUD Sp. z o.o., ul. Kościelna Góra 29, 96-523 Nowa Sucha otrzymała w kryterium: cena – 45,92 pkt, doświadczenie kierownika – 20 pkt, gwarancja – 20 pkt. Łączna punktacja wynosi 85,92 pkt.
3.A&M INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o (A&M INWEST Sp. z o.o), ul. PREZYDENTA GABRIELA NARUTOWICZA, nr 126A, lok. A, 92-318 Łódź, otrzymała w kryterium: cena – 60 pkt, doświadczenie kierownika – 0 pkt, gwarancja – 20 pkt. Łączna punktacja wynosi 80 pkt.
4.CERMAT-PRODBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Piaseczyńska 19, 05-504 Prace Duże, otrzymała w kryterium: cena – 29,89 pkt, doświadczenie kierownika – 20 pkt, gwarancja – 20 pkt. Łączna punktacja wynosi 69,89 pkt.
5."KOSTEX" Rafał Czerepiński (KOSTEX Rafał Czerepiński), Rudzienko 73D, 05-307 Dobre otrzymała w kryterium: cena – 17,51 pkt, doświadczenie kierownika – 20 pkt, gwarancja – 20 pkt. Łączna punktacja wynosi 57,51 pkt.
6.Grupa Kurek Sp. z o.o., ul. R.E.Cichego, 08-480 Maciejowice, otrzymała w kryterium: cena – 34,24 pkt, doświadczenie kierownika – 20 pkt, gwarancja – 20 pkt. Łączna punktacja wynosi 74,24 pkt.
| 2025-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |