Modernizacja istniejących magazynów przeciwpowodziowych na terenie Zakładu Usług Komunalnych oraz Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego i Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbąszyniu.

Gmina Zbąszyń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00463551
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00463551/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-08 12:03
Lokalizacja
Zbąszyń, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-775b39b3-4608-4809-8808-067d48620e36
Identyfikator
7881917617
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojemniki do przechowywaniaInne pojemnikiPojemniki chłodzoneSystemy alarmoweSłoneczne moduły fotoelektryczneRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00463551 z dnia 2025-10-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja istniejących magazynów przeciwpowodziowych na terenie Zakładu Usług Komunalnych oraz Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego i Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbąszyniu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbąszyń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770712

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Porucznika Żwirki 1

1.5.2.) Miejscowość: Zbąszyń

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-360

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 68 3866009

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@zbaszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbaszyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://zamowienia.zbaszyn.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja istniejących magazynów przeciwpowodziowych na terenie Zakładu Usług Komunalnych oraz Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego i Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbąszyniu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-775b39b3-4608-4809-8808-067d48620e36

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00463551

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036826/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Modernizacja istniejących magazynów przeciwpowodziowych a terenie ZUK oraz Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego i Remizy OSP w Zbąszyniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00429086

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PPRUI.271.16.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 203252,03 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot: dostawa fabrycznie nowych kontenerów (2 × magazynowy 40’ HC oraz 1 × chłodniczy 20’ RF), ich posadowienie, kompletne roboty instalacyjne (w tym włączenie do istniejącej instalacji elektrycznej), uruchomienie, wyposażenie dodatkowe (regały/półki, monitoring wideo z dostępem do Internetu, system alarmowy, wózki paletowe/podnośniki), a także dostawa i uruchomienie mini-OZE (magazyn energii + PV) dla kontenera chłodniczego , zapewniającego autonomię zasilania min. 3 h. Realizacja „pod klucz”, wraz ze szkoleniem i dokumentacją powykonawczą.
2. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ pn. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ, w.1)
3. Wymaga się, aby kontenery były wyposażone w zaczepy na ścianie dolnej, umożliwiające transport wózkiem widłowym.
4. Dodatkowe informacje zawarte są w rozdz. III. SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44613400-4 - Pojemniki do przechowywania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44619000-2 - Inne pojemniki

44613200-2 - Pojemniki chłodzone

35121700-5 - Systemy alarmowe

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamówienie zostało wszczęte 18.09.2025 r., dwukrotnie wydłużano termin składania ofert, lecz po mimo tego, w terminie do 07.10.2025 r. do godz. 12:00 w postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
2025-10-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy