Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Cierno - Żabieniec

Gmina Nagłowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00464589
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00464589/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-08 15:12
Lokalizacja
Nagłowice, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5a3b10e6-ca0c-401a-8d40-89c2dbbfd7c6
Identyfikator
6562213721
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszegoRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychWyrównywanie terenu

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE "WOJTRANS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJędrzejów, PL · lot 0
135 205,45 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00464589 z dnia 2025-10-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Cierno - Żabieniec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nagłowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010398

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mikołaja Reja 9

1.5.2.) Miejscowość: Nagłowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-362

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@naglowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.naglowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://naglowice.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Cierno - Żabieniec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a3b10e6-ca0c-401a-8d40-89c2dbbfd7c6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00464589

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00021090/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Cierno - Żabieniec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00414069

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.16.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 125430,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Cierno - Żabieniec”
1) Przedmiot zamówienia obejmuje następujący zakres robót:
- wytyczenie przebiegu drogi
- wykonanie robót ziemnych pod wykonanie koryta pod konstrukcje
- Rozebranie elementów przelotowych przepustu
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego grubości 15cm- kruszywo 0/63 z zaklinowaniem kruszywem 31,5/63
- wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych, warstwa górna grubości po zagęszczeniu 15cm kruszywo 0/63 z zaklinowaniem kruszywem 0/31,5
- Wykonanie w-wy bitumicznej KR1-2,warstwa wiążąca w ilości 75kg/m2
- Wykonanie w-wy bitumicznej warstwa ścieralna grubości po zagęszczeniu 4 cm
- umocnienie krawędzi nawierzchni bitumicznej z kruszywa łamanego gr 8 cm szerokości 0,5 m obustronnie
- wymiana zniszczonych przepustów fi 50 cm
- montaż ścianek czołowych
- montaż oznakowania pionowego

2) Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w:
a) dokumentacji (dalej zwana również dokumentacją), która stanowi załącznik SWZ zawierającej: projekt techniczny, specyfikacje techniczną wykonania i odbioru robót;
b) Przedmiar robót - załącznik SWZ.

Załączone do SWZ przedmiary mają jedynie charakter informacyjny. Wykonawca po zapoznaniu się z dokumentacją techniczną i innymi dokumentami jest zobowiązany do ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 135205,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 261006,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 135205,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowe ,,WOJTRANS" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6562333810

7.3.3) Ulica: Bartosza Głowackiego 93

7.3.4) Miejscowość: Jędrzejów

7.3.5) Kod pocztowy: 28-300

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 135205,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-10

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-10-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane