Przebudowa wewnętrznej instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji wraz z instalacją urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na dachu nowej części budynku szkoły.
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Stargardzie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00464746
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00464746/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-10-08 17:08
- Lokalizacja
- Stargard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-021908b4-f3b4-459d-a5e3-5984a2b9458e
- Identyfikator
- 8542324878
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00464746 z dnia 2025-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa wewnętrznej instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji wraz z instalacją urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na dachu nowej części budynku szkoły.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Stargardzie
1.3.) Oddział zamawiającego: PSM I i II stopnia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00028633800000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kazimierza Wielkiego 13
1.5.2.) Miejscowość: Stargard
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-110
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@psm.stargard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/psmstargard
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-021908b4-f3b4-459d-a5e3-5984a2b9458e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa wewnętrznej instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji wraz z instalacją urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na dachu nowej części budynku szkoły.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-021908b4-f3b4-459d-a5e3-5984a2b9458e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00464746
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00310570/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa wewnętrznej instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji wraz z instalacją urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na dachu nowej części budynku szkoły.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00310573
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 26.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa wewnętrznej instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji wraz z instalacją urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na dachu nowej części budynku szkoły.
1) PRZEDMIOT I ZAKRES ROBÓT BUDOWLANYCH
W ramach prac przewiduje się wykonanie następujących robót:
instalacja wentylacji mechanicznej
instalacja klimatyzacji
zasilanie centrali wentylacyjnej oraz klimatyzacji w istniejącym budynku
demontaż istniejącej instalacji wentylacji wraz z instalacją chłodu zasilającą centralę
serwis istniejących urządzeń.
2) WYSZCZEGÓLNIENIE I OPIS PRAC TOWARZYSZĄCYCH I ROBÓT TYMCZASOWYCH
Prace towarzyszące:
• roboty rozbiórkowe,
• roboty odtworzeniowe,
• roboty budowlane
• obróbka dachu pod dodatkowy kanał wentylacyjny.
Szczegółowy zakres w/w prac do wykonania został określony w dokumentacji zamówienia w tym w specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, przedmiarach robót zamówienia– Zamawiający ponadto w załączeniu przekazuje:
• Decyzje nr 878.2025 z dnia 30 maja 2025 pozwalającą na montaż klimatyzatora zewnętrznego oraz modernizację instalacji wentylacyjnej we współczesnym budynku szkoły muzycznej Zachodniopomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Szczecinie
• Zgłoszenie budowy lub wykonania innych robót budowlanych.
Dokumentacja stanowi - ZałącznikI nr 10 do swz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232460-4 - Roboty sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45331211-8 - Instalowanie wentylacji zewnętrznej
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 7) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli Wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263.| 2025-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |