Realizacja robót budowlanych polegających na wykonaniu i montażu rzeźby (instalacji) ze stali nierdzewnej przy ul. Boh. Getta Warszawskiego 1 A (wewnątrz kwartału) w Szczecinie

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00465330
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00465330/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-09 09:42
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f1fc0a5c-b26f-406f-be1a-0746b0f2534b
Identyfikator
8521850722
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00465330 z dnia 2025-10-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja robót budowlanych polegających na wykonaniu i montażu rzeźby (instalacji) ze stali nierdzewnej przy ul. Boh. Getta Warszawskiego 1 A
(wewnątrz kwartału) w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811015666

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bohaterów Getta Warszawskiego 1a

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-302

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@stbs.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://stbs.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/stbs

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja robót budowlanych polegających na wykonaniu i montażu rzeźby (instalacji) ze stali nierdzewnej przy ul. Boh. Getta Warszawskiego 1 A
(wewnątrz kwartału) w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1fc0a5c-b26f-406f-be1a-0746b0f2534b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00465330

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00425088

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Tp 53/DI/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację robót budowlanych polegających na wykonaniu i montażu rzeźby (instalacji) ze stali nierdzewnej przy ul. Boh. Getta Warszawskiego 1 A (wewnątrz kwartału) w Szczecinie, wraz z wykonaniem zakotwienia kotwami w przygotowanym fundamencie na podstawie gotowego projektu rzeźby (instalacji) opracowanego przez DOMINO Grupa Architektoniczna Wojciech Dunaj z siedzibą w Szczecinie przy ul. Mickiewicza 118/5. Instalacja (rzeźba) zlokalizowana zostanie pomiędzy budynkiem biurowym Szczecińskiego TBS przy ul. Boh. Getta Warszawskiego 1 A a obiektami mieszkalnymi położonymi wewnątrz kwartału nr 36 zlokalizowanego pomiędzy ulicami Boh. Getta Warszawskiego, Bł. Królowej Jadwigi, Małkowskiego, Ks. Bogusława X. Wnętrze to stanowi obecnie plac budowy inwestycji pn. „Rewitalizacja obszaru obejmującego kwartał śródmiejski oznaczony numerem 36 ograniczony aleją Wojska Polskiego oraz ulicami Bohaterów Getta Warszawskiego, Bł. Królowej Jadwigi, Małkowskiego, Ks. Bogusława X w Szczecinie” realizowanej przez innego wykonawcę (Generalnego Wykonawcę rewitalizacji tj. firmę PRIME CONSTRUCTION Spółka z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Szczecinie). W ramach ww. inwestycji Generalny Wykonawca Prime Construction Sp. z o.o. spółka komandytowa wykonał fundament żelbetowy rzeźby oraz instalację elektryczną i 5 szt. opraw oświetleniowych. Przedmiot zamówienia objęty niniejszą umową należy wykonać w zakresie i zgodnie z dokumentacją, o której mowa w ust.2. Rzeźbę należy realizować w oparciu zgłoszenie robót nie wymagających uzyskania decyzji pozwolenia na budowę. Przedmiotowe zgłoszenie stanowi załącznik nr 13 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie składania ofert tj. do dnia 6 października 2025 r. godz. 12:00, nie została złożona żadna oferta.
Wobec powyższego Zamawiający zobligowany jest unieważnić przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.
2025-10-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane