Budowa 9 miejsc gromadzenia odpadów dla budynków gminnych w Gdańsku.

Gdańskie Nieruchomości

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00465517
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00465517/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-09 10:20
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e796d2fd-ff28-4c45-884e-a7f07f33c793
Identyfikator
9570844969
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WiatyRoboty budowlaneMontaż konstrukcji metalowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty zadaszenioweInstalowanie konstrukcji metalowychInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00465517 z dnia 2025-10-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa 9 miejsc gromadzenia odpadów dla budynków gminnych w Gdańsku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Nieruchomości

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192817769

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzantów 74

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-254

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: (58) 524 10 25

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nz@nieruchomoscigda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieruchomoscigda.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e796d2fd-ff28-4c45-884e-a7f07f33c793

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa 9 miejsc gromadzenia odpadów dla budynków gminnych w Gdańsku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e796d2fd-ff28-4c45-884e-a7f07f33c793

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00465517

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00054852/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Budowa wiat śmietnikowych przy budynkach gminnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00364248

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZ.250.110.2025.AB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 276722,75 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa miejsc gromadzenia odpadów dla budynków gminnych przy ul. Wyzwolenia 48, ul. Kasztanowej 5AB, ul. Dolne Młyny 2, ul. Malczewskiego 77, ul. Siennickiej 10A, ul. Polanki 134, ul. Północnej 9, ul. Strajku Dokerów 1D i ul. Czermińskiego 5 w Gdańsku.
2. Zakres robót obejmuje:
a) ul. Wyzwolenia 48:
− mechaniczne plantowanie terenu,
− ręczne profilowanie i zagęszczenie podłoża,
− wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego wraz z warstwami podsypkowymi cementowo-piaskowymi,
− wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej wraz z obrzeżami,
− przygotowanie i montaż zbrojenia,
− dostawa i montaż wiaty stalowo-drewnianej,
− dostawa i montaż odbojnika stalowego do drzwi,
− dostawa i montaż lampy 10W zmierzchowej z czujnikiem ruchu z zasilaniem baterii,
− dostawa kluczy do bramy wejściowej,
b) ul. Kasztanowa 5AB:
− mechaniczne plantowanie terenu,
− ręczne profilowanie i zagęszczenie podłoża,
− wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego wraz z warstwami podsypkowymi cementowo-piaskowymi,
− wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej wraz z obrzeżami,
− przygotowanie i montaż zbrojenia,
− dostawa i montaż wiaty stalowo-drewnianej,
− dostawa i montaż odbojnika stalowego do drzwi,
− dostawa i montaż lampy 10W zmierzchowej z czujnikiem ruchu z zasilaniem baterii,
− dostawa kluczy do bramy wejściowej.
c) ul. Dolne Młyny 2:
− mechaniczne wykonanie koryta,
− ręczne profilowanie i zagęszczenie podłoża,
− wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego wraz z warstwami podsypkowymi cementowo-piaskowymi,
− wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej wraz z obrzeżami,
− przygotowanie i montaż zbrojenia,
− dostawa i montaż wiaty stalowo-drewnianej,
− dostawa i montaż odbojnika stalowego do drzwi,
− dostawa i montaż lampy 10W zmierzchowej z czujnikiem ruchu z zasilaniem baterii,
− dostawa kluczy do bramy wejściowej.
d) ul. Malczewskiego 77
− mechaniczne wykonanie koryta,
− ręczne profilowanie i zagęszczenie podłoża,
− wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego wraz z warstwami podsypkowymi cementowo-piaskowymi,
− wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej wraz z obrzeżami,
− przygotowanie i montaż zbrojenia,
− dostawa i montaż wiaty stalowo-drewnianej,
− dostawa i montaż odbojnika stalowego do drzwi,
− dostawa i montaż lampy 10W zmierzchowej z czujnikiem ruchu z zasilaniem baterii,
− dostawa kluczy do bramy wejściowej,
− montaż słupków stalowych.
e) ul. Siennicka 10A:
− rozebranie krawężników betonowych,
− mechaniczne wykonanie koryta,
− montaż krawężników betonowych,
− ręczne profilowanie i zagęszczenie podłoża,
− wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego wraz z warstwami podsypkowymi cementowo-piaskowymi,
− wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej wraz z obrzeżami,
− przygotowanie i montaż zbrojenia,
− dostawa i montaż wiaty stalowo-drewnianej,
− dostawa i montaż odbojnika stalowego do drzwi,
− dostawa i montaż lampy 10W zmierzchowej z czujnikiem ruchu z zasilaniem baterii,
− dostawa kluczy do bramy wejściowej.
f) ul. Polanki 134:
− zapewnienie nadzoru archeologicznego,
− mechaniczne plantowanie terenu,
− ręczne profilowanie i zagęszczenie podłoża,
− wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego wraz z warstwami podsypkowymi cementowo-piaskowymi,
− wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej wraz z obrzeżami,
− dostawa i montaż wiaty o konstrukcji stalowej z wypełnieniem ścian płytami włóknowo – cementowymi i licowaniem przyklejanymi panelami imitującymi cegłę klinkierową,
− dostawa i montaż odbojnika stalowego do drzwi,
− dostawa i montaż lampy 10W zmierzchowej z czujnikiem ruchu z zasilaniem baterii,
− dostawa kluczy do bramy wejściowej.
g) ul. Północna 9:
− rozebranie murów i słupów,
− wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki,
− ręczne ścinanie i karczowanie zagajników średniej wielkości,
− ręczne profilowanie i zagęszczenie podłoża,
− wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego wraz z warstwami podsypkowymi cementowo-piaskowymi,
− wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej wraz z obrzeżami,
− wykonanie ogrodzenia z zielonych ekranów bluszcz pospolity,
− montaż furtki,
− dostawa i montaż odbojnika stalowego do drzwi,
− dostawa kluczy do bramy wejściowej,
− roczna pielęgnacja zielonego ogrodzenia.
h) ul. Strajku Dokerów 1D:
− rozebranie nawierzchni z płyt wielootworowych,
− rozebranie nawierzchni z kostki betonowej,
− rozebranie ścieków z elementów betonowych,
− rozebranie opaski betonowej,
− wywiezienie gruzu,
− mechaniczne wykonanie koryta,
− wykonanie obrzeży betonowych,
− wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego wraz z warstwami podsypkowymi cementowo-piaskowymi,
− wykonanie obramowania z kostki kamiennej nieregularnej,
− wykonanie chodnika z płyt betonowych – układane w karo,
− wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej,
− przygotowanie i montaż zbrojenia,
− montaż wiaty stalowo-drewnianej,
− dostawa i montaż odbojnika stalowego do drzwi,
− dostawa i montaż lampy solarnej 10W zmierzchowej z czujnikiem ruchu z zasilaniem baterii,
− dostawa kluczy do bramy wejściowej.
i) ul. Czermińskiego 5:
− demontaż ogrodzenia z siatki na słupach stalowych obetonowanych,
− przygotowanie i montaż zbrojenia,
− dostawa i montaż wiaty stalowej z wypełnieniem ścian panelami ogrodzeniowymi z ukształtowaną biofasadą w postaci bluszczu zimozielonego,
− dostawa i montaż lampy solarnej 10W zmierzchowej z czujnikiem ruchu z zasilaniem baterii,
− dostawa kluczy.
3. Szczegóły przedmiotu zamówienia zostały określone w pkt 3 SWZ "OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA".

4.5.3.) Główny kod CPV: 44112100-9 - Wiaty

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45223220-4 - Roboty zadaszeniowe

45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Najkorzystniejsza spośród złożonych oferta przewyższa kwotę, którą Zamawiającego zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 355179,95 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 699771,34 PLN

2025-10-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane