Wymiana pokrycia dachowego i stolarki zewnętrznej w budynku gospodarczym na terenie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Świebodzinie
POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII W ŚWIEBODZINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00479686
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00479686/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-30 15:44
- Lokalizacja
- Świebodzin, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-832b61af-2710-48d6-bb76-269d10603e23
- Identyfikator
- 9271684825
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjne
Wykonawcy
1 przyznane
ANDRZEJ KŁYSZŚwiebodzin, PL · lot 0
196 905,24 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00479686 z dnia 2024-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana pokrycia dachowego i stolarki zewnętrznej w budynku gospodarczym na terenie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Świebodzinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII W ŚWIEBODZINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 971183916
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zachodnia 58
1.5.2.) Miejscowość: Świebodzin
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-200
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 683822554
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: piwswiebodzin@zgora.wiw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piw-swiebodzin.4bip.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-832b61af-2710-48d6-bb76-269d10603e231.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność administracji publicznej w zakresie bezpieczeństwa żywności, pasz, utylizacji, nadzoru farmaceutycznego, bezpieczeństwa i ochrony zdrowia zwierząt
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana pokrycia dachowego i stolarki zewnętrznej w budynku gospodarczym na terenie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Świebodzinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-832b61af-2710-48d6-bb76-269d10603e23
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00479686
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00298053/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 wymiana pokrycia dachowego (dachówki) na budynku gospodarczym, przemurowanie kominów, wymiana rynien i rur spustowych oraz wymiana stolarki okiennej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00419627
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZFK.25.37.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 160085,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie pokrycia dachowego i stolarki zewnętrznej w budynku gospodarczym na terenie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Świebodzinie ul. Zachodnia 58. Szczegółowy zakres prac określa przedmiar robót oraz projekt budowlany w części opisowej i graficznej, stanowiące załącznik nr 1, 2,3 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196905,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 204686,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 196905,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SOLID Andrzej Kłysz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 081087765
7.3.3) Ulica: Partyzancka 4/2
7.3.4) Miejscowość: Świebodzin
7.3.5) Kod pocztowy: 66-200
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196905,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2024-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |