Dostawa sprzętu komputerowego wraz z wdrożeniem w ramach zadania pn. "Cyberbezpieczny Powiat Węgrowski" - II podejście
Powiat Węgrowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00465713
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00465713/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-10-09 11:04
- Lokalizacja
- Węgrów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7423e0c6-6926-4a5d-a097-5386b9d2d323
- Identyfikator
- 8241765263
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00465713 z dnia 2025-10-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego wraz z wdrożeniem w ramach zadania pn. "Cyberbezpieczny Powiat Węgrowski" - II podejście
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Węgrowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581831
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Przemysłowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Węgrów
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiatwegrowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwegrowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu komputerowego wraz z wdrożeniem w ramach zadania pn. "Cyberbezpieczny Powiat Węgrowski" - II podejście2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7423e0c6-6926-4a5d-a097-5386b9d2d323
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00465713
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane jest w ramach projektu "Cyberbezpieczny Samorząd" dofinansowanego w formie grantu z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00292591
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.272.6.2025.DM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 126260,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu wraz z wdrożeniem w ramach zadania pn. „Cyberbezpieczny Powiat Węgrowski”.
W ramach zamówienia dostarczyć należy:
LP Przedmiot dostawy Liczba sprzętu
NAS 3x
NAS 2 1x
UPS 1 4x
UPS 2 2x
UPS 3 6x
Serwer 1 1x
Serwer 2 1x
UTM 1x
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady jego realizacji zawierają następujące dokumenty:
1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ,
2) projekt umowy – załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu na wykonanie zadania pn. Dostawa sprzętu komputerowego wraz z wdrożeniem w ramach zadania pn. „Cyberbezpieczny Powiat Węgrowski” – II podejście ogłoszonego w BZP pod numerem 2025/BZP 00292591 z dnia 25.06.2025 r., do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 03.07.2025 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.Wobec powyższego, Zamawiający unieważnił niniejsze postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1) Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
| 2025-10-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |