Inkubator kwalifikacji z 1 i 2 poziomem PRK
Instytut Badań Edukacyjnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00479712
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00479712/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-30 16:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1c785d3e-e95c-4813-a3b1-e61ea23cc1db
- Identyfikator
- 5250008695
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00479712 z dnia 2024-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Inkubator kwalifikacji z 1 i 2 poziomem PRK
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Badań Edukacyjnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000178235
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Górczewska 8
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-180
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ibe.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ibe.edu.pl/index.php/zamowienia-publiczne
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1c785d3e-e95c-4813-a3b1-e61ea23cc1db1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Inkubator kwalifikacji z 1 i 2 poziomem PRK2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c785d3e-e95c-4813-a3b1-e61ea23cc1db
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00479712
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
FERS.01.08-IP.05-0001/23 Wspieranie dalszego rozwoju Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w Polsce (ZSK 6) realizowanego z programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 – 2027 (FERS), współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00453283
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Znak sprawy: IBE/26/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 447035 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest uruchomienie “Inkubatora kwalifikacji z 1 i 2 poziomem PRK”. W ramach inkubatora zespoły eksperckie, przy wsparciu metodycznym Zamawiającego, opracują łącznie 10 opisów kwalifikacji wolnorynkowych lub sektorowych z 1 i 2 poziomem PRK oraz 10 tabel zgodności (dla tych kwalifikacji) w oparciu o charakterystyki Polskiej Ramy Kwalifikacji.Obszar - handel.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 89407 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest uruchomienie “Inkubatora kwalifikacji z 1 i 2 poziomem PRK”. W ramach inkubatora zespoły eksperckie, przy wsparciu metodycznym Zamawiającego, opracują łącznie 10 opisów kwalifikacji wolnorynkowych lub sektorowych z 1 i 2 poziomem PRK oraz 10 tabel zgodności (dla tych kwalifikacji) w oparciu o charakterystyki Polskiej Ramy Kwalifikacji.Obszar - Motoryzacja
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 89407 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest uruchomienie “Inkubatora kwalifikacji z 1 i 2 poziomem PRK”. W ramach inkubatora zespoły eksperckie, przy wsparciu metodycznym Zamawiającego, opracują łącznie 10 opisów kwalifikacji wolnorynkowych lub sektorowych z 1 i 2 poziomem PRK oraz 10 tabel zgodności (dla tych kwalifikacji) w oparciu o charakterystyki Polskiej Ramy Kwalifikacji.Obszar - rolnictwo
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 89407 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest uruchomienie “Inkubatora kwalifikacji z 1 i 2 poziomem PRK”. W ramach inkubatora zespoły eksperckie, przy wsparciu metodycznym Zamawiającego, opracują łącznie 10 opisów kwalifikacji wolnorynkowych lub sektorowych z 1 i 2 poziomem PRK oraz 10 tabel zgodności (dla tych kwalifikacji) w oparciu o charakterystyki Polskiej Ramy Kwalifikacji.Obszar - budownictwo
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 89407 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest uruchomienie “Inkubatora kwalifikacji z 1 i 2 poziomem PRK”. W ramach inkubatora zespoły eksperckie, przy wsparciu metodycznym Zamawiającego, opracują łącznie 10 opisów kwalifikacji wolnorynkowych lub sektorowych z 1 i 2 poziomem PRK oraz 10 tabel zgodności (dla tych kwalifikacji) w oparciu o charakterystyki Polskiej Ramy Kwalifikacji.Obszar - gospodarowanie odpadami
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 89407 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
| 2024-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |