Zakup sprzętu komunalnego do bieżącego utrzymania dróg – Zakup ciągników rolniczych
GMINA RZGÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00466311
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00466311/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-10-09 12:58
- Lokalizacja
- Rzgów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-36ceef0c-9915-4324-9335-34f7a1f6ddd5
- Identyfikator
- 7282606012
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Ciągniki
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00466311 z dnia 2025-10-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup sprzętu komunalnego do bieżącego utrzymania dróg – Zakup ciągników rolniczych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RZGÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057827
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac 500-lecia 22
1.5.2.) Miejscowość: Rzgów
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-030
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: akiljan@rzgow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.rzgow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://rzgow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup sprzętu komunalnego do bieżącego utrzymania dróg – Zakup ciągników rolniczych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36ceef0c-9915-4324-9335-34f7a1f6ddd5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00466311
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00083532/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup sprzętu komunalnego do bieżącego utrzymania dróg- Zakup ciągników rolniczych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00435111
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP 271.24.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 zamówienia – Zakup i dostawa ciągnika rolniczego o mocy w przedziale 90 - 100 KM, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji stanowiącej Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), zawiera on minimalne wymagania techniczno – użytkowe dla zamawianych pojazdów.4.5.3.) Główny kod CPV: 16700000-2 - Ciągniki
4.5.5.) Wartość części: 233167,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 zamówienia – Zakup i dostawa ciągnika rolniczego o mocy w przedziale 110 – 120 KM.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji stanowiącej Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), zawiera on minimalne wymagania techniczno – użytkowe dla zamawianych pojazdów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 16700000-2 - Ciągniki
4.5.5.) Wartość części: 257000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegały odrzuceniu. Podstawą odrzucenia ofert był art. 226 ust. 1 pkt. 5 oraz art. 226 ust. 1 pkt. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegały odrzuceniu. Podstawą odrzucenia ofert był art. 226 ust. 1 pkt. 5 oraz art. 226 ust. 1 pkt. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
| 2025-10-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |