KPN/20/2025 Transport lotniczy materiałów do remontu szlaków

Karkonoski Park Narodowy z siedzibą w Jeleniej Górze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00466787
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00466787/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-10-09 14:18
Lokalizacja
Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b9adc17d-0391-45e6-a33a-727e6fec1010
Identyfikator
6112725303
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi nieregularnego transportu lotniczego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00466787 z dnia 2025-10-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
KPN/20/2025 Transport lotniczy materiałów do remontu szlaków

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Karkonoski Park Narodowy z siedzibą w Jeleniej Górze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021781314

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Cieplicka 196

1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-570

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: (075) 75 537 26

1.5.8.) Numer faksu: (075) 756099113

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kpnmab.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kpnmab.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b9adc17d-0391-45e6-a33a-727e6fec1010

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

KPN/20/2025 Transport lotniczy materiałów do remontu szlaków

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9adc17d-0391-45e6-a33a-727e6fec1010

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00466787

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00079106/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.8 Transport lotniczy materiałów do remontu szlaków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Działania FENIX.01.05.Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury priorytetu FENX.01 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00432844

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KPN/20/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest transport lotniczy wraz z niezbędnym zabezpieczeniem naziemnym i logistycznym operacji lotniczej, ok. 194 m3 (ok. 155t) drewna w postaci kantówek (92 m3, ok. 73t) oraz desek (102 m3, ok. 82t) w celu dowiezienia materiału niezbędnego do remontu kładek na szlakach turystycznych w Karkonoskim Parku Narodowym: zielonym Ścieżka nad Reglami od granicy KPN do Hali Szrenickiej, zielonym Ścieżka nad Reglami od Mokrej Przełęczy do Mokrego Rozdroża, zielonym Ścieżka nad Reglami od Mokrego Rozdroża do Rozdroża pod Wielkim Szyszakiem oraz żółtym od Pielgrzymów do Słonecznika zgodnie z załączoną mapą sytuacyjną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60420000-8 - Usługi nieregularnego transportu lotniczego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia w oparciu o art. 255 pkt 2. ustawy Pzp. w związku z art. 226 ust. 1 pkt 5 oraz art. 226 ust. 1 pkt 10 .
Zgodnie z brzmieniem art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia oraz art. 226 ust. 1 pkt 10 zawiera błędy w obliczeniu ceny lub kosztu.
Z uwagi na fakt, że jedyna oferta złożona w postępowaniu podlega odrzuceniu, zgodnie z brzmieniem art. 255 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli wszystkie oferty podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-10-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi