Pomiar grawimetryczny na wybranych punktach podstawowej osnowy wysokościowej wraz z opracowaniem wyników

Główny Urząd Geodezji i Kartografii

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00467393
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00467393/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-10-10 07:36
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3de6bb89-3146-466c-9209-186b5fe2d476
Identyfikator
5261725466
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi pomiaroweUsługi przetwarzania danych

Wykonawcy

2 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BADAŃ GEOFIZYCZNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
138 528,75 PLN
POLITECHNIKA WARSZAWSKAWarszawa, PL · lot 1
119 310 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00467393 z dnia 2025-10-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Pomiar grawimetryczny na wybranych punktach podstawowej osnowy wysokościowej wraz z opracowaniem wyników

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Główny Urząd Geodezji i Kartografii

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012276098

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żurawia 6/12

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-926

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@gugik.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gugik.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gugik.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


geodezja i kartografia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Pomiar grawimetryczny na wybranych punktach podstawowej osnowy wysokościowej wraz z opracowaniem wyników

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3de6bb89-3146-466c-9209-186b5fe2d476

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00467393

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00135447/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.13 Pomiar grawimetryczny punktów podstawowej osnowy geodezyjnej wysokościowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00419321

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BDG-ZP.2610.33.2025.GK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest pomiar przyspieszenia siły ciężkości na wybranych punktach podstawowej osnowy wysokościowej wraz z opracowaniem wyników. Zamówienie obejmuje: odszukanie punktów, sprawdzenie stanu znaków geodezyjnych, wykonanie pomiaru różnicy przyspieszenia siły ciężkości na przęsłach wiążących wybrane punkty podstawowej osnowy wysokościowej, opracowanie danych pomiarowych, obliczenie przyspieszenia siły ciężkości na punktach oraz sporządzenie dokumentacji technicznej z wykonanych prac.
Część 1 obejmuje obszar województwa zachodniopomorskiego i części wielkopolskiego. Wykonanie pomiaru różnicy przyspieszenia siły ciężkości na 53 punktach (w tym 4 punkty wspólne z częścią 2) wraz z opracowaniem wyników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71355000-1 - Usługi pomiarowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72310000-1 - Usługi przetwarzania danych

4.5.5.) Wartość części: 138528,75 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest pomiar przyspieszenia siły ciężkości na wybranych punktach podstawowej osnowy wysokościowej wraz z opracowaniem wyników. Zamówienie obejmuje: odszukanie punktów, sprawdzenie stanu znaków geodezyjnych, wykonanie pomiaru różnicy przyspieszenia siły ciężkości na przęsłach wiążących wybrane punkty podstawowej osnowy wysokościowej, opracowanie danych pomiarowych, obliczenie przyspieszenia siły ciężkości na punktach oraz sporządzenie dokumentacji technicznej z wykonanych prac.
Część 2 obejmuje obszar części województw lubuskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego. Wykonanie pomiaru różnicy przyspieszenia siły ciężkości na 55 punktach (w tym 4 punkty wspólne z częścią 1) wraz z opracowaniem wyników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71355000-1 - Usługi pomiarowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72310000-1 - Usługi przetwarzania danych

4.5.5.) Wartość części: 119310,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 138528,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 139900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 138528,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Badań Geofizycznych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 000644128

7.3.3) Ulica: Wadowicka 8A

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 138528,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 119310,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 143756,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 119310,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Politechnika Warszawska, Wydział Geodezji i Kartografii

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 000001554

7.3.3) Ulica: Pl. Politechniki 1

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 119310,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2025-10-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi