Kompleksowa produkcja cyklu (serii) edukacyjnych (video)podcastów dla projektu K(A)FE

Uniwersytet Ekonomiczny we Wroclawiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00467473
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00467473/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-10-10 08:21
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-75726a36-8e9e-4e83-ac8e-82f6dc2d8c39
Identyfikator
8960006997
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkcja filmów reklamowych

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ MAĆKOWIAKWrocław, PL · lot 0
114 267,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00467473 z dnia 2025-10-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa produkcja cyklu (serii) edukacyjnych (video)podcastów dla projektu K(A)FE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Ekonomiczny we Wroclawiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001531

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Komandorska 118/120

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-345

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@ue.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ue.wroc.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ue_wroc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa produkcja cyklu (serii) edukacyjnych (video)podcastów dla projektu K(A)FE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75726a36-8e9e-4e83-ac8e-82f6dc2d8c39

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00467473

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00053099/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Przygotowanie podcastów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Postępowanie prowadzone jest w związku z realizacją projektu K(A)FE - Program Rozwoju Kompetencji Osób Dorosłych, dofinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego + (FERS 2021-2027) w oparciu o umowę o dofinansowanie projektu FERS.01.05-IP.08-0485/23-00.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00387802

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KA-CZL-DZP.261.1.39.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 113275,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie (preprodukcja), realizacja nagrań (produkcja), montaż i obróbka (postprodukcja) oraz dostarczenie gotowych 146 sztuk (video)podcastów, w związku z realizacją projektu „Program Rozwoju Kompetencji Osób Dorosłych – K(A)FE”. (Video)podcasty będą nagrywane dla każdej z zaplanowanych w projekcie ścieżek wsparcia: Akademia Specjalisty, Akademia Menedżera, Akademia Lidera, Ścieżka Mastermind (GLA), Ścieżka Inqube, Ścieżka Językowa, DT Innovathon oraz
dla zadania MIKRO-K(A)FE i całości programu.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje [1] opracowanie koncepcji i ramowych scenariuszy videopodcastów oraz podcastów na podstawie przekazanych przez zamawiającego materiałów tematycznych dotyczących ich realizacji, [2] pełną realizację i dostarczenie gotowych trzydziestu siedmiu filmów (videopodcastów) w języku polskim, polegających na rozmowie dwóch prelegentów w formie wywiadu, [3] pełną realizację
i dostarczenie gotowych dwudziestu podcastów w języku polskim, polegających na rozmowie dwóch prelegentów w formie wywiadu, [4] pełną realizację i dostarczenie gotowych osiemdziesięciu podcastów: po dwadzieścia podcastów w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, [5] pełną realizację i dostarczenie gotowych dziewięciu filmów wprowadzających (videopodcastów) w języku polskim, polegających na wprowadzeniu (wypowiedź koordynatora/ opiekuna zadania) do danej ścieżki wsparcia, zadania MIKRO-K(A)FE oraz całości programu.
3. Czas trwania (video)podcastów: w zależności od ścieżki edukacyjnej min. 10 minut max. 20 minut; filmy wprowadzające (9 szt.) min. 5 minut.
4. Przedmiot zamówienia jest szczegółowo opisany w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym zał. nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 92111210-7 - Produkcja filmów reklamowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 114267,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 114267,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 114267,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rafaello Film Rafał Maćkowiak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992633579

7.3.3) Ulica: ul. Grabiszyńska 192/15

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 53-501

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 114267,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2025-10-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi